Jump to content
Fero

Фарове 5-генерация

Recommended Posts

Здравейте колеги!От скоро и аз съм с "Онда" на пътя :) През деня няма проблем,но падне ли мрак отиде...Много са ми ниски фаровете и при разминаване с друга кола карам на сляпо...Погледнах и видях че имам едни въртоци назъбени едни предполагам едното е нагоре надолу,а другото е за наляво и надясно.Обаче то голяма схема там и почти не ми влиза ръката.Та въпроса ми някой да каже как се регулира,че предполагам и тук си има някакъв чалъм....

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко по-дълга крастата отверка. :) Става идиално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та г.,по мое мнение,няма хубави фарове :) Сложих ксенон(H4),но само на късите,дългите сега са като свещички,та и извън града карам на къси=>ги вдигнах и сега къорава всичко наред,и все пак не свети като с дълги,все пак едно приятелче тия дни трябва да ми вземе нови с някакво моторче и ще е ксенон на къси и дълги,по-добре за мен и околните!Та съвета ми е за такива фарове,този,китайският ксенон вече го има навсякаде и не е безБожно скъп-150-200лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fero

С малко по-дълга крастата отверка. ;) Става идиално.

То хубаво но ми казаха че ти джаджи много лесно се чупели и за това питам дали няма по удачен вариант!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

дали няма по удачен вариант!

Отиваш в някой сервиз, където правят и прегледи и ще ги настроят ;)

Ако не ти се ходи ето една схема

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз му е майката за това нещо. 50% от автомобилите, които срещам фаровете им са "разногледи". Ходи да ти го оправят и не се занимавай повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам си от Варна по пътя за Виница срещу ресторант ЛОТОС (още в началото на пътя) има един сервиз с големи бели ролетни щори там,ще ти ги регулират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам си от Варна по пътя за Виница срещу ресторант ЛОТОС (още в началото на пътя) има един сервиз с големи бели ролетни щори там,ще ти ги регулират.

Става въпрос като влизаш във Виница или въобще пътя от Варна до там...И колко ще струва услугата.Чесно казано съм склонен да ми ги направят понеже по добре е да го пипне човек който си му разбира пък и ще стане един път>>>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD, схемата която си дал е супер, само не става ясно как да сметнем "А" колко трябва да е ??? ще поясниш ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А - разтоянието между фаровете на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...