Jump to content
CuCko

скърцане ?

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да попитам някой дали е имал същия проблем като мене ? наскоро запо4на нещо да скърца отпред в ляво и си скърца когато си поиска , немога да разбера кога запо4ва да го прави пробвах като натискам леко спира4ката скърца , като не я натискам пак скърца ама не някво постоянно ами по скоро като музи4ка скръц-скръц хаха . само като подавам рязко доста газ спира ???? дали нещо ми дере диска ? а пък накладките ми предните са нови от какво друго може да е според вас ? благодаря предварително за отговора :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми скърцаше, докато не ми се скъса маншона и омаза всички части по окачването - и вече не скърца :) .Иначе може да е от шарнира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарнир!Провери си всички маншони дали някой от тях нее скъсан.Като се скъса влиза влага и боклуци,които прецакват шарнирният болт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и всички втулки на носачите ,че като се скъсат скърцат и те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lubo

и при мен колега отпред в ляво скърца,и ми казаха,4е е от втулките на носа4ите сменяш ги и си на 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери да не са "капаците" на дисковете. При мен преди скърцаха по този начин. Бяха се напълнили с кал и поизкривили малко... след това се разкърца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен ми тряка нещо също отпред в ляво чува се като някаква шайба се едно трака едно казаха ми че аванса стегнаха го уж не се оправи и ся от време на време си се чува на трета и нагоре като се поистормози малко сякаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...