Jump to content
Еди Ведър

Капачка за резервоар

Recommended Posts

...значи днес изрусения педераст на Лукойла не ми е завил капачката и сега трябва да си търся та въпроса ми е сходна ли е с други марки автомобили или точно на Сивик като моя трябва да е???...ако има някой градски който може да ми намери некоя втора ръка ще съм му благодарен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...значи днес изрусения педераст на Лукойла не ми е завил капачката и сега трябва да си търся та въпроса ми е сходна ли е с други марки автомобили или точно на Сивик като моя трябва да е???...ако има някой градски който може да ми намери некоя втора ръка ще съм му благодарен :o

аз съм пробвал от различни сивици и всичките ставаха. Ама въпроса с намирането е доста сложен. Обиколих къде що морга има и никъде не намерих. Ако има някой който може да намери аз искам 2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно колко капа4ки изкате !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някой който може да намери аз искам 2 :rolleyes:

...ще си чакаш реда малкия аз първи поисках...пък ако става от други коли да пише някой !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от форд мондео става в момета съм с такава даваш 5 кинта в първата морга и си готов !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си намерих от морга на Нисан примера 2.0 Дизел , идентична е и нямам проблем. От значение е да си купиш хубава която да затваря добре резервоара, защото до колкото съм запознат има една система която ти обработва изпаренията от резервоара и ти ги насочва към колекторите за да бъдат изгорени, ако не ти е добре оплътнена капачката тази система се обезмисля

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...много благодаря за информацията и на Драгича за предложението ама от Варна да праща капачка !!! ,явно с доста коли са сходни ще потърся в Русе май имало на пазара някакви за 6 кинта...а за тая система за изпаренията сега чувам в момента съм сложил някаква гумена фигурка да затапва пък и моята едва ли има такава система

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! Важното е 4е има избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...