Jump to content
Guest Astral

Honda Civic 6g въпроси?

Recommended Posts

Guest Astral

Здравейте на всички. Предлагат ми Honda Civic 6g, мисля че е шесто поколение, но не съм на ясно с поколенията при хондите та ето снимка на конкретния модел. Двигателя е 1.6 бензин 113к.с., дата на производство 1996г., има климатик и газов инжекцион(момчето твърди, че бил фабричен, но мен това ме учуди)Предлага ми я на цена от 5000лв регистрирана и т.н. Както и да е, понеже не съм запознат с хондите, бихте ли ми казали плюсовете или минусите и заслужава ли си. Като се има предвид, че по двигателя и ходовата част й няма нищо, а на 2-3 места има според мен ръжда(просто се е надигнала боята).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тез пари не се чуди,НО я прегледай на добър майстор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за майстора е ясно :o. А всъщност така се води 6то поколение, а тази от снимката не е тя, но интериора и екстериора на тази която ми предлагат е перфектен само малката ръжда по багажника, но това ще го оправи майстор. А и колега, защо трябва да я карам веднъж седмично на бензин, просто до сега не съм карал на газ, а колата ще минава средно по 40-50км на ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти сигурен ли си че това е двигателя:1.6 - 113к.с., защото мисля че този мотор не се монтира на японския седан. Там не са ли 1.4 - 75/90к.с.; 1.5 - 115к.с.; 1.6 - 160к.с. Да не би да става дума за английския Сивик хечбек, на него мисля че наистина се монтира 1.6 - 113-4к.с. Тва на снимката е седан, а английския е хечбек и изглежда малко по-различно.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за тия пари ме съмнява да е японка(тази на снимката) и то с климатик и то с двигател по-голям от 1,4Сигурен ли си че е като тази на снимката, щото има доста разлики с английските сивици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да отбележа че това на снимката е с VTi джанти, хич не се връзва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел колегата а прав за мотора. 1.6 категорично във вариант без V-tec не се монтира на тоя модел. 1.5 115 има но за тея пари + газова едва ли ще го намериш. аз карам 1.6 113 коня на англииския сивик. тои няма V-TEC а колкото за ръждата купето е здраво но леки зачатъци на ръжда (точки) имам само по задните вежди ниско долу. понеже е карана 2 години в BG аз така си го обеснявам. обаче преди това ходих да гледам една беше вкарана от австрия------..........батко отдолу и по веждите беше доста по зле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е исключително добра ,но ме самнява да няма нещо скрито , най- малко ражда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма нищо скрито, просто и на него му попадна преди 7-8 месеца на супер цена, но той си искаше голф4 и сега му трябват + това и спешно тези 5 000лв. За това я взимам само през сервиза да мине (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е японка наистина с 1.6 мотор с газов инжекцион и двигател и ходова част нямат ядове за тез пари небих са замислил, ама чесно казано супер цени са само англичанките поне сам останал с такива впечатлние, за тези пари англиския сивик, но дано си набарал офертата :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

Разчитай на специалист да я види и да ти каже реално какво е състоянието.Външния вид говори, но истинския майстор ще види много повече.Не стреляй на сляпо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...