Jump to content
stykiaz

Смяна червени пружини със стандартни

Recommended Posts

Здравейте, скоро се сдобих с хонда Civic 98г хечбек англичанка и викат !!! Та тази кола е с червени ниски пружини, но не са ми удобни и искам да си намеря стандартни.Въпроса ми е колко струват едни пружини като моите нови и колко биха стрували ако тругна да ги търгувам. А колко струват стандартните пружини за моята кола ?Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, скоро се сдобих с хонда Civic 98г хечбек англичанка и викат !!! Та тази кола е с червени ниски пружини, но не са ми удобни и искам да си намеря стандартни.Въпроса ми е колко струват едни пружини като моите нови и колко биха стрували ако тругна да ги търгувам. А колко струват стандартните пружини за моята кола ?Поздрави.

Спокойно, ще намериш хора тук които с удоволствие ще си разменят стандартните пружини за твоите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм сигурен, но какво се вижда от поста ми, не съм много наясно със себестойността им !!! Пиша го на доверие тук, но ще трябва и по магазините да разгледам цените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами реално можеш да си покриеш цената на оригиналните пружини и монтаж/демонтаж. Оригинални пружини са между 80-100лв. втора ръка и примерно 80лв за смяна, но това зависи какъв сервиз ще си намериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз като сменях моите където и да питам ми казваха 15лв за смяната на една пружина4х15=60лв ми взеха а оригинални си взех от колега от форума за 50лв четирите, тоест + смяната стават около 110-120лв, а предполагам твоите ще струват ако не повече, то поне толковакакто казаха колегите спокойно можеш да се договориш с някой да си ги размените пружините и той да ти плати 60-те лева смяна :)успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На подобна размяна се надявам :o Но за сега тук ми предложиха само предни :) Както и да е, мерси много. Съвсем скоро официално ще пусна офертата, но да не се притеснявате да ми пишете ако имате 4 за размяна :DПросто сега ми изкочиха още неща за поправка, край нямат. 3 различни сервиза и в трите сервиза намират различни работи ..... защо подяволите никой не ги вижда всичките. Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решиш да ги продаваш пиши на ЛС ,а аз ако намеря оригинални ще пиша аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пиша отново в тази тема, защото нямам право да пиша в купува/продава ;) Та официално, 4те ми пружини се обявяват за размяна с оригинални от посочения автомобил по-горе, с доплащане да речем 20лв (казвам го така, защото се надявам поне сервизните разходи по размяната да ми покрие )А евентуално ако пък някой продава такива пружини, каквито търся също съм заинтересован!! Че искам да съчетая влизането в гаража с други неща.Поздрави и се надявам на включвания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Озадачава ме това че си написал:хонда Civic 98г хечбек англичанкаАми те маи 6г. хечбек няма произведени в Англия, да не е някои Франкенщаин -маитап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ако изкаш обади ми се утре имам доста пружини от Англичанки/ВТИ-та0878 428755 от Варна съм

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stykiaz

Озадачава ме това че си написал:хонда Civic 98г хечбек англичанкаАми те маи 6г. хечбек няма произведени в Англия, да не е някои Франкенщаин -маитап

Ами мисля се води 5г, но може би си прав, защото модела вероятно е 97г, а сега като се загледах 98г е първа регистрация. Това е колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Описанието ти е абсолютно вярно хонда Civic 98г хечбек англичанкаСори за оффа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...