Jump to content
TI_GONISH

Амортисьори на Accord 98-02 ?

Recommended Posts

Колеги ще нпрозвучи смешно, но хондичката ми е правена от тунинг фирма и явно са сменили амортисьорите с такива с по-къс ход и спортни сини пуржини. Въпроса ми е какви трябва да са оригиналните, на какви пари са с оригинални пуржини, защото имам усещането, че скоро ще бъда принуден да ги сменям заради шибаните пътища в България, и тия павета в Пловдив. СУпер са си я направили, взимам си завои с бясна скорост и е адски стабилна, а сега трябва да ги жертвам в името на портфеила ! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,просто ги бартеросай с някой от форума с нормално окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм....за да ги бартеросам трябва да знам цена, представи си, че моите излезнат специален тунинг комплект за модела и са леко скъпички, и какво кое ще ми излезне по-добре да ги продам на добри пари ако е така, или да ги бартеросам, за втора употреба. Имаи впредвид, че са на няма и 2 години като гледам информацията в документите на тунинг фирмата, а и до сега на немскит епътища не са и работили толкова. Идеята ми е, че с аотносително новички и може би с бартера мога после да с ебия в челото. Поправи ме ако не съм прав :). Аз съм шибан Макроикономист ;) ;) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва да не е поло- за единия естествено

:lol:)) аз затова задавам въпроса и тъи акто акза Поло, намирал съм за 50 лв. макар и Монро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: аз сам с каяба и червени пружини мога ли да сменя само пружините с нормални да си оправя возята за сметка на стабилнноста че ми е и ниска сега и за тея пътища не става ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...