Jump to content
Guest stan4o

КУПОН В РОДОПИТЕ!

Recommended Posts

ВИЛА №1 Е ЗАПЪЛНЕНА:hondarulez:

dimy-2нощувки 2-ма човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо, още в понеделник ти пратих ЛС - гледам, че не си коригирал там където трябва - явно си пропуснал да го прочетеш. Виж разрови се и потърси съобщението - ако не си го получил, пиши ми да ти пратя ново... или направо тук в темата.

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Бате Емчо, още в понеделник ти пратих ЛС - гледам, че не си коригирал там където трябва - явно си пропуснал да го прочетеш. Виж разрови се и потърси съобщението - ако не си го получил, пиши ми да ти пратя ново... или направо тук в темата.

Грешката е моя. ;) Пропуснал съм и друг колега.

 

Във вила №5-две единични свободни легла;)

аиде на купонааа ;):confused::drunk::(:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:confused: Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои се чуди как да пътува от софия до цигов чарк - в акорда има 3 места :confused: /даже и 4ри/тръгване - петък 5-7 часа :drunk:желаещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЛЕД ПОСЛЕДНОТО ПРЕБРОЯВАНЕ СЕ ОКАЗА,ЧЕ СМЕ 47 БРОЯ КАНДИДАТИ ЗА КУПОНА.ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ ИМА 8 СВОБОДНИ МЕСТА.ТАКА,ЧЕ АКО ИМА ХОРА КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ДОИДАТ-НЕКА ЗАПОВЯДАТ.ОЗНАЧАВА И ДРУГО-КАПАРИРАНИТЕ МЕСТА СА 55 И ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ДА СЕ БРЪКНАТ ПО 7 ЛЕВА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗА ДА ПОКРИЯТ ОТКАЗАЛИТЕ СЕ КОЛЕГИ.(АКО НЕ СЕ ЗАЕМАТ ТЯХНИТЕ МЕСТА)ОЗНАЧАВА И НЕЩО ДРУГО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ОЗНАЧАВА И НЕЩО ДРУГО."

Нещо като - много ми се иска , ама не ми стиска ? :D

Ще качваме стопаджийки .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОЗНАЧАВА И ДРУГО-КАПАРИРАНИТЕ МЕСТА СА 55 И ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ДА СЕ БРЪКНАТ ПО 7 ЛЕВА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗА ДА ПОКРИЯТ ОТКАЗАЛИТЕ СЕ КОЛЕГИ.(АКО НЕ СЕ ЗАЕМАТ ТЯХНИТЕ МЕСТА)

ЕВЕНТУАЛНО:D Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

И стопаджии,и стопаджии.... :rolleyes:

ми да взема да се опна на цариградко и да махам... току виж ме завели на купон :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokodaf

Малко инфо за първата софийска вълна от Хонди към Цигов чарк :тръгване 7.11.2008г. от 9.30 - 9.45часа от Мак Доналдс на цариградско шосе до Окръжна болница .Приемаме стопаджии и стопаджийки. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

ОЗНАЧАВА И ДРУГО-КАПАРИРАНИТЕ МЕСТА СА 55 И ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ДА СЕ БРЪКНАТ ПО 7 ЛЕВА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗА ДА ПОКРИЯТ ОТКАЗАЛИТЕ СЕ КОЛЕГИ.

Тва май не е много справедливо ... или по друг начин казано .. не може да се обявява в последния момент ! Ако се бяха отказали 50% кфо щяхме да правим ... :rolleyes: ... аз лично не съм съгласен да плащам заради други хора ... положението е принципно ! Айде на купоняяяяяяяяяяяяяяяяя ....................... един вече тръгна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тази цел се събира капаро от всеки запазил, иначе всеки си вика "бе дай да се пиша па ше видим има време".........АЙДЕЕЕЕЕ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някаква организация за втората вълна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimy ... може ли да бъдеш по-конкретен , шото не става мноо ясно на хората за "желаещи" ... "шепи" , "делене" , "бунгала" и прочее ??А ми намирисва на камъни в нечия градина !! Мерси предварително !! :rolleyes: Нашта агитка тръгва по обед от СЗ ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се драпали!Отиваме на купон а не на война!И малко да успокоя нещата-отивате казвате си номера на вилата, плащате по 20лв. на човек(за нощувка) и сядате да си пиете ракията!Повече никои,нищо на никого няма да плаща!Реисъре, щеше да е много гот всичко да се знае предварително(имаше месец и половина)-да ама не.Затова следващият път както каза хулиганката-мангизите,пък ако щеш идвай.Както и да е!______________________________________________________________________________ААААИИИИДЕЕЕЕ,чакаме Заралий в Пловдив и потегляме мощна група:rolleyes: :rolleyes: :lol::D :D ;) ;) :lol: :lol: Пие ми се бе!Ракия ми се пие! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за първата софийска вълна от Хонди към Цигов чарк :тръгване 7.11.2008г. от 9.30 - 9.45часа от Мак Доналдс на цариградско шосе до Окръжна болница .Приемаме стопаджии и стопаджийки. :rolleyes:

...там съм... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мръФката е у багажнико при такъмите за риба, старогъзорската група към колко часа ще акостира пред нас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

мръФката е у багажнико при такъмите за риба, старогъзорската група към колко часа ще акостира пред нас?

Ми Майна ... чакаме мама Дида да акостира преди обед и предполагам около 12-13 настъпваме педаля към вас ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета значи до колкото разбрах ще има и местенце и за мен .. аз сам на линия сабота слет обят даже нат вечер на работа сам и сабота до обят (неможах да се измунка :P ) идвам слет това ще звънна на Майната като сам горе да ми кажеш каде точно е комплекса .А ако случаиня няма места ще потарся другаде из корорта нее прблем палатката сам си взел въпреки че е май самообиство да спя в нея :DНо сам горе ! ;):D

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могу миси и от СЗ-групата за инфото !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за първата софийска вълна от Хонди към Цигов чарк :

тръгване 7.11.2008г. от 9.30 - 9.45часа от Мак Доналдс на цариградско шосе до Окръжна болница .

Приемаме стопаджии и стопаджийки. :)

Публикувано изображение

тва е чек поинта, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога и от къде потегля пловдивската групичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dan 777

аиде лек път на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв ориентир - там как да намерим комплекса? Нещо по което, ако питаме да ни упътят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде бренякой при мен ? че не ми се пътува сам ? :)днес ? към 5-7 ?да се повози на акордче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тате бих са повозил с кеф на кожения диван с чаша джим-биим ф ръка ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тате бих са повозил с кеф на кожения диван с чаша джим-биим ф ръка ! :o

още малко ще искаш и подгряването да ти пусна ?! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, спамери такива :D Аз пак - да пожелая на всички купонджии весело изкарване, запомнящо се парти, мноооооооого кеф, лек път и умната :o:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Айдеееееееее тръгваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който смята да се качва утре има ли? Да караме заедно по пътя :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основният виновник за тази сбирка, Бате Емчо, изпрати устно послание до всички неприсъстващи... от тук (Цигу-мигов чарк) във всички посоки... и тъй като има леки съмнения, че посланието не е стигнало до хората, ще го препредам накратко:

 

"АААААААААААААААААААААААААААААААААААА ! ! !"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основният виновник за тази сбирка, Бате Емчо, изпрати устно послание до всички неприсъстващи... от тук (Цигу-мигов чарк) във всички посоки... и тъй като има леки съмнения, че посланието не е стигнало до хората, ще го препредам накратко:

 

"АААААААААААААААААААААААААААААААААААА ! ! !"

има ли сняг,че след обед идем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сняг няма, има мъгли чат-пат, лекичко превалява... по-скоро препръсква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше суууупер както винаги.Благодарско на сички присъстващи и на организаторите :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път се разковахме тотално :) Много добро пари се получи и си изкарахме перфектно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голем купон, голямо нещо! Надали има недеволни, което си личи и от фотосите:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/CigovChark1/

 

малко показно:

Публикувано изображение

 

П.П. В момента още се качват снимките, до час и нещо може би всичките ще са качени!

Enjoy!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...