Jump to content
blacking

ХОНДА ШАТАЛ

Recommended Posts

здравеите маняци,имам запитаване по няколко вапроса,иам хонда сивик шатал 89г 1.6 и 4х4,110к.с 1-искам да си сложа ангелски о4и,и дали има за този модел,казаха ми 4е маи са са6тите катоп на ЦРХ ДАЛИ СА ЕДНАКВИ 2-4ЕТОХ ИЗ ФОРОМА ЗА НЯКАКВ ПИ4 (ОГИ) КОИТО ПРАВИ ВАНШЕН ТУНИНГ КАДЕ МОГА ДА ГО ОТКРИЯ3-ИСКАМ ДА ПОСТАВА ТУБО,4ИП И ГАРНЕ КАДЕ МОГА ГИ НАПРАВА ТЕЗИ РАБОТИБЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Колко пари имаш излишни?За всичко тва дето си написал ти трябват 10 бона отма.Не вярвам да нелееш толкова в тоя шатъл :) Чети из форма ползвай Търсачката.Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanko_2

Колега, без да се засягаш, ама "искам да сложа турбо" звучи доста оптимистично, все едно слушам себе си на 15 години... И аз си мислех че турбото се слага и гааааззз... Турбото първо се купува, после се монтира, после излизат още 134215 работи около него, после се настройва и ако имаш късмет заработва и по някое време търсиш нов мотор или части за стария. Така че сумата обявена от Крелион изглежда доста точна. Първо добре си помисли дали си струва да наливаш толкоз пари в шатъла. Или кои неща от гореизброените са приоритетни в проекта ти. Все пак желая ти успех и пак те съветвам първо отдели няколко седмици (месеца) за информиране преди "да скочиш в джибрата", че после излизане няма :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не плашете колегата де,може и по-ниско да мине.Около 3000лв за турбо,2000 за тунинг и е готов.Ползвай търсачката и намери някой вече правил турбо за твоя двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мисля че ако го тунингова ще е уникален ;) турбо шатал 4х4 .... хуухух ;) яко :) :) :lol:

Кириле ,мноо мислиш ,карай го по лежерно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще е интересно, макар че с това непредвидимо 4х4 аз бих го посъветвал да помисли дали той е готов за турбо на такава кола.идейка: премахване на виско муфата... така поне колата ще е вечно луда а няма да полудява баш когато не я очаква.Шътъла принципно има доста добро сцепление но остава факта че всичките му диференциали са отворени и факта че раздатката на кутията е сравнително слаба. Да, държи на натоварване, но човек трябва да внимава с предни/задни гуми.blacking, каква е главната цел на проекта? ежедневка със спортен дух, кола за зимни забавления, чиста бегачка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мисля че ако го тунингова ще е уникален :P турбо шатал 4х4 .... хуухух ;) яко :) :) ;)

Кириле ,мноо мислиш ,карай го по лежерно ;)
Дани просто го е яд , че ше има още една по-бърза кола от неговата ;) ТУРБО шатал си е интересна работа и с тва 4х4 ше има да ги кани на стартове :lol:
Аз не съм човека с турбото дето го пишат по списанията и дето го е страх да не го накажат лошо на пътя ;) така че тия турбо хонди май ич ги нема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мисля че ако го тунингова ще е уникален ;) турбо шатал 4х4 .... хуухух ;) яко :P :P :P

Кириле ,мноо мислиш ,карай го по лежерно :P
Дани просто го е яд , че ше има още една по-бърза кола от неговата :P ТУРБО шатал си е интересна работа и с тва 4х4 ше има да ги кани на стартове :P
Аз не съм човека с турбото дето го пишат по списанията и дето го е страх да не го накажат лошо на пътя :P така че тия турбо хонди май ич ги нема :P
престани бе КОМПЛЕКС такъв ... почваш да дразниш не само мене :P не виждаш ли , че съм го написал на "ташак" тва нещо а ти не спираш да се задрънкваш с всички за всичко..... човека иска да направи нещо ти почваш да обесняваш , как колата му не става за нищо... във всяка една тема се заяждаш :P , като ти е скучно си намери друго занимание не да сереш във форума наред :P и ми ела утре вечер на бояна да ти направа 6 автовоза растояние и да млъкнеш , че ми писна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така че тия турбо хонди май ич ги нема :P

Не веднъж съм го казвал,но за тапак като тебе ще го повторя.....ЛИСИЦАТА КАТО НЕ СТИГНАЛА ГРОЗДЕТО И КАЗАЛА,ЧЕ БИЛО КИСЕЛО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега не искам да заемам страна , но по логично е когато един фен на марката реши да направи нещо ние всички да го окуражаваме и да му помогнем с каквото можем , а не да го закопаем както по типично български се случва почти навсякъде.регардс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

престани бе КОМПЛЕКС такъв ... почваш да дразниш не само мене :blush: не виждаш ли , че съм го написал на "ташак" тва нещо а ти не спираш да се задрънкваш с всички за всичко..... човека иска да направи нещо ти почваш да обесняваш , как колата му не става за нищо... във всяка една тема се заяждаш :blush: , като ти е скучно си намери друго занимание не да сереш във форума наред :blush: и ми ела утре вечер на бояна да ти направа 6 автовоза растояние и да млъкнеш , че ми писна

На мен ми е ясно ,че си го написал на ташак ,а аз за разлика от теб нося на майтап и затова съм ти отговорил .А що се отнася до тъпотията на Варненския калъф там изобщо няма да зимам отношение .То простотията ходи по хората не по животните!Аз си имам с теб задочен спор оня се меси ,де не му е работа. Жалко е, че не носиш на майтап братле . Мислех че си по отворен и не си сухар ама явно съм збъркал.А по темата карал съм такава кола и мога да кажа ,че си е супер яка ,за семейна кола за излети за ходене на риба и т.нт..но продължавам да се съмнявам ,че става за "бегачка" и изобщо не съм имал намерение да отказвам човека от мераците му ,чети по добре какво съм писал и не ми изкривявай думите.Освен това думите ти във всяка една тема се заяждам ми се струват силно преувеличени ,ама както и да е не ми се спори .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C
престани бе КОМПЛЕКС такъв ... почваш да дразниш не само мене :huh: не виждаш ли , че съм го написал на "ташак" тва нещо а ти не спираш да се задрънкваш с всички за всичко..... човека иска да направи нещо ти почваш да обесняваш , как колата му не става за нищо... във всяка една тема се заяждаш :D , като ти е скучно си намери друго занимание не да сереш във форума наред :D и ми ела утре вечер на бояна да ти направа 6 автовоза растояние и да млъкнеш , че ми писна

На мен ми е ясно ,че си го написал на ташак ,а аз за разлика от теб нося на майтап и затова съм ти отговорил .А що се отнася до тъпотията на Ва

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що се отнася до тъпотията на Варненския калъф там изобщо няма да зимам отношение

Мършо тоз Варненския калъф си му звънял поне 10 пъти да го занимаваш с глупостите си,а за лични да не говорим.......до колкото си спомням и ТУРБО Хондата му искаше да купуваш,ама не ти достигаха около 9999лв.Сега стана голям противник на турбо Хондите.........как стават тия неща???п.п:Мършо кога ще благоволиш да си дотътриш грозната миризлива физиономия на някоя обща среща,да ти обясня от близо кой е калъфа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iskam da icedq si4ko ot motora i da q napravq unikalna horata hvarlqt 20-30000lv za tunin na kolite az sam re6il da napravq na tazi :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това да "изцедиш всичко от мотора" и да искаш да го счупиш има голяма разлика.С този нитро система в ква посока "стреляш"?п.п. Предварително се извинявам ако нещо аз не те разбирам правилно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blacking,съветвам те да обмислиш доста добре желанията си,щото иначе ще ходиш на война,както казва Чарли!Нитро не ти трябва,това е за драг автомобили.Повече мощ по завоите зимата ще ти донесе само неприятности,ще се пързаляш.Просто реши колко още кончета гониш и колегите веднага ще ти дадат отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да вмъкан нещо от свое име .Според мен свеки сам да реши какво да си прави парите ,а това ,че човек се захваща с нещо което до сега мисля не е правено в бг като неброим СР-В -то ;) . Ние можем да му дадем савет и да помогнем ако можем ,но човека сам си решава .А някои хора просто ,които не са сядали и да си покарат колата с турбина незнаят какво е чуството и можеби за това е тази вражда . Колега според мен прави колата ,но с качествени части и недеи да бързаш до тази максима съм стигнал аз (просто съвет ) .Но единственото с което несъм сагласен (мое мнение ) да слагаш нитро и да скапеш мотора . Хондата има доста капацитет стига да се прави качествено . Касмет с начинанието и се запаси с много нерви и пари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...