Jump to content
Чавдар

Накладките за 5г. ВТи с кой друг модел са съвместими

Recommended Posts

Та.. искам да поръчам 2-3 комплекта керамични накладки от Ebay.com но всички показани модели са за Д-серия, или за модели без АБС или модели само с предни дискове или за по-нови модели Сивик...

1. -> АКО някой има каталог ;) с чаркове и ми каже на кой модели се слагат накладки, съвместими с моята 1993 ВТи седан, нека сподели :thumbs2:

2. -> Ако някой знае къде в БГ има или може да ми предложи накладки, да каже цена и може да се разберем :D

3. -> Ако някой има опит за споделяне, относно Керамични накладки - да пише, моля! (но не мнения от рода "чувал съм че...") :D

 

Айде със здраве и благодаря на отзовалите се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Z6 са със същият размер предни дискове, но дали накладките са еднакви незнам :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти аз карам с керами4ни накладки EBC-Red stuff взех си ги от Англия но ги има в Ebay.co.uk Харесва ми как спира колата особенно с по големи4ки дискове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Чавдар

AMD, дисковете на Д16 са 240мм отпред, а на Б16 са 262мм, за отзад незнам дали са еднакви, но на мен ми трябваше отпред.Dragi4, и на мен така ми похвалиха, че керамичните спират приятно и чувствително и че като загреят още ги бива ;) Мислех и аз да се обзаведа, но май няма да е с керамика, може би ще избера маркови полуспортни накладки (за да спират и студени, че ще хапна нечия броня, както карам)Ако все пак някой може да предложи готини наклади за EG9, нека се обади - 0883 375 001 - Чавдар :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

На Д15 са 240 а Z6 си мисля че бяха с 262 ,но не съм 100% сигурен ,за това няма да споря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Аз също имам интерес ако някой може да предложи в БГ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

червените и жълтите си работят бе загряване таче купувайте ЕБС спокойно :lol: а може и феродо дц спорт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на Едикойси за насоката :o ще взема един комплект да тествам и после ще кажа на Крелион впечатленията си. С него все някой ден ще се видим, след още толкова уговорки за бира :) Айде мерси за помощта и май може да се затваря, ако админите решат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше ме убие6 с това полуспортни :o М/у другото 4ервените на АБС са с кевлар и ефективноста от студени е доста голяма.За спирането ти казах,аз и на задните апарати съм с Ред стаф на сток диск С цената наясно ли си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги само да вметна не чувам много за накладките но бях си порачал накладки марка Hawlk brake pads но ми обаркаха порачката.. до колкото се просветлих са доста добри.. бях пуснал обява но никой не прояви интерес може би поради това че и двата комплекта са задни :lol: ако някой има нтерес.. сам отворен на предложения ..ето и едно линкче за кво иде реч http://www.hawkperformance.com/http://catalog.hawkperformance.com/h_produ...any_id=10028147 това е единия комплектето и онлайн каталог http://www.hawkperformance.com/docs/catalog_current.pdf

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...