Jump to content
DjSprite

Двигател F20b7 Vtec 2,0l Sohc 147h.p.

Recommended Posts

И така колеги ето го двигателя от акордеона :o, ще се продава след около месец , пускам сега обявата ....защото е все още на колата може да се тества както ви е удобно .На 210 хил.км. е ...не вярвам да навъртя пове4е от 5х. до месец :) .мисля е най разумно за сега на ли4ни ако някой има интерес..ще ходя из страната скоро(на крака може да дойда както се казва ) ...ако реши некой да звънка na 0889664725 или 0899903991.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за спама ама какво ще слагаш ако не е тайна :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще слага Х22А -200ps. Неможах да се здържа да не му издам тайната на нашия луд фен DJ-Sprite :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

А аз мога само да кажа мърка двигателчето :o често се возя на колата като идва към Бургас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Само да допълня цената мисля да е около 1500 кинта , двигателя ще е с вси4ко по него ..има и скоростна кутия като опция (с по къси скорости за рейсъри :thumbs2: )...като подарък и един оригинален ангренажен ремък , за друго и тестове ..звънкайте п.п. един от малкото двигатели които могат да се тестват преди да са купени ;)

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Хайде докато е още в колата , края на седмицата съм в София ...може тест да се направи :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iskamvitec

това влиза ли в коша на сивик англичанка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко може мерак да имаш и кинти :) щом слагат Н22 в сивик значи и тоз влиза :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има мераклий от София да звънкат тук съм 2-3 дни ..може тест :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Все още , е в коша двигателя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой по компетентен може да ми даде гаранция че мога да го бодна в eg4 съм го отнесал веднага хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата на колегата ли да дават акъл ? :punk: Това е раздел " Продава части" за други въпроси си има друго място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да се затваря вече :D, честито на колегата с пожелания да навърти оше 200 хил. км....F20-ката мърка вече в един Prelude 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и един офтопик преди затварянето....Диджей, завидях ти отново, пак ми вкарваш муха в тиквата!!! Колата върви зверски с 200 коня под капака, изрових асфалта из Пловдив миналата вечер с нея !!!:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито тогава ди джей...с кеф да си я ръчкаш!!!Тия Н22-ки ще станат популярни като Д15Б2-ки бреее.Браво,феновееее!

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...