Jump to content
reddek

Задръствания София

Recommended Posts

Хм... Всички тези негативни емоции и аз съм ги изпитвала хиляди пъти (пътувам по 1 час до работа)... до предния понеделник, 15.09. - всички се сещате какъв ад беше Сф през първия учебен ден. Сутринта в 4 часа тръгвамe да се прибирамe от морето и в 9 часа трябва да съм на работа. И от входа на Сф започва адът, който колкото повече приближаваме центъра, става все по-ужасен, а с това и напрежението. Вече така съм намразила Сф, че за пореден път си мисля да се преместя да живея в друг град. Неработещ светофар, задръстено от всякъде кръстовище, няма минаване, докато не дойде регулировчик - идва ми да закрещя от нерви и напрежение. И тогава... прозорецът на съседната кола се сваля и шофьорът (мъж с посребрени коси) започва да ми говори нещо. Свалям си и аз стъклото. Човекът искаше запалка. Представям си как съм изглеждала и с какъв жест съм му я подала, щом той ми каза: "Недейте така, успокойте се, часът е едва 8.30. Денят се познава по сутринта. Представяте ли си как ще се чувствате довечера." От тогава не ми пука от никакви задръствания. Просто търся начини да си уплътнявам едночасовия престой в тях - говоря с приятели по телефона, за които все нямам време; купих си диск с уроци. Сигурно могат да се измислят и куп други полезни неща, за които времето все не достига. Въпрос просто само на гледна точка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама верно ще си сложа телевизор в колата, писна ми да изтървам тоя корифей Бареков... :cool::drunk: Така и така всички сме кибици по кръстовищата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...