Jump to content
SVE_1986

светна оранжевата лампа

Recommended Posts

Здравейте.Онзи ден бях на 4ервено с бензина,отидох до бензиностанцията, напълних резервоара до горе и след 2-3км каране светна оранжевата лампи4ка на таблото.Изгасих двигателя,запалих пак,покарах 50-60км но лампата не светна.Днес оба4е пак ми направи този номер.Само да кажа 4е като купих колата ми направи същият проблем и той не из4езна докато не свър6их бензина.Възможно ли е това да се дължи на нека4ествен бензин или проблема е някакъв друг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

Колега то4но този проблем го имам и аз и пак така си светка когато си иска само 4е при мен по4ва да прекасва мотора се едно се дави като подам пове4ко гас се оправя и след малко светва лампи4ката и спира да прекасва като си смених горивния филтар проблема бе6е ис4езнал за доста далго време но оня ден пак се обади и според мен има зна4ение за филтара 6тото ако има6 мизерии в резервоара и като зареди6 вси4ко се дига и се набива вав филтара пак може да е и от слаб бензин все о6те не сам установил не6то логи4но пак не сам гледал и коя гре6ка е понеже като угася и пак запаля вси4ко е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SVE_1986

Горивния филтар е 4исто нов.Като светне лампи4ката няма никаква промяна в колата-не прекъсва,не гасне,не се дави и т.н. продължава да си върви все едно ни6то й няма.Странното е 4е го прави само на 5скорост от 80км/ч нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни ECU-то коя грешка вади :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сащо имам този проблем , но при мен светва когато я изрежа независимо на коя предавка съм, та въпроса ми е как мога да разбера коя е грешката от ЕЦУ-то благодаря предварително а мотора ми е Х23 4г.

Редактирано от jongo bongo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...