Jump to content
ShEfA

Цени и места за пастиране в София

Recommended Posts

Искам да съживя малко боята на колата, ако е останала някаква сила изобщо в нея, която да източа. Кажете вие къде сте си пастирали колите, колко пари са ви взели и какъв е бил резултата? Колата ми е стабилно надраскана, има някои драскотини, които само пребоядисване ще ги спаси. Но за да прилича на нещо искам каквото мога да направя за нея. Къде може да стане това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest steff

Един приятел я пастираше скоро близо до "Мадрид" и беше някаде 150лв... това е което знам по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел я пастираше скоро близо до "Мадрид" и беше някаде 150лв... това е което знам по темата

ехе. по добре да доидеш до ловеч да ти я пастират за около 50лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
pora4ah si tazi polir pasta ot Telestar, telefona go ima v saita,ako bojata ti e prosto zahabena deistva perfektno,mnogo sum dovolen ,bojata napravo stava ogledalna.struva 60 lv i sa nakolko tubi4ki.P.S izvinavaite za latinicata no flextype mi se e precakal.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомивката при Газком Младост - зад Билата на бул. Ал. Малинов. Цената на пастирането е 160лв. Като автомивка са супер. За пастирането - само съм питал, но се отказах, защото ми казаха, че точно забележките, които исках да поприкрия ще си останат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомивката при Газком Младост - зад Билата на бул. Ал. Малинов. Цената на пастирането е 160лв. Като автомивка са супер. За пастирането - само съм питал, но се отказах, защото ми казаха, че точно забележките, които исках да поприкрия ще си останат.

Газком...това веднага след Темпо-то ли беше? Влиза се от булеварда или...? Питам по-скоро за автомивката...нещо не съм доволен напоследък от тези, в които мия :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газком...това веднага след Темпо-то ли беше? Влиза се от булеварда или...? Питам по-скоро за автомивката...нещо не съм доволен напоследък от тези, в които мия :offtopic:

Не. Ако идваш по Малинов откъм Цариградско, завиваш наляво на светофара при Била, подминаваш я, пътя завива надясно и си при Газкома. Имай впредвид, че миенето става със записване. Винаги има много коли. Аз оставям сутрин колата и вечер си я взимам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S izvinavaite za latinicata no flextype mi se e precakal.

Po-skoro ti si se precakal s flextype...По темата: Шефе, ще пастираш или ще полираш? Предполагам първото. Моят съвет е да избреш някой по-евтин вариант (оферта) защото не виждам смисъл ако боята ти (предполагам лака) наистина е вече на привършване няма смисъл да наливаш пари в нея. Аз би постъпил така - прелакирам и след това полирам - ефекта е поразителен и няма нищо общо с пастирането. Съжалявам че това не е точно съвета който търсиш, но просто изказвам мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз .Колицата ми спи в закрит паркинг в центъра на ул. Сердика до ъгъла със Струма.Имат автомивка и пастират. Ф-ма МИЛВАМАКъпят ми автомобилчето редовно и съм много доволен.Пастирали са ми колата 2-3 пъти - прфектно, успяха да маскират няколко стабилни драскотини.Търсете Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

 

Ами... не знам дали е на привършване, не съм го замервал :P Ноо понеже като цяло боята ми е в критично състояние, искам да изглежда поне малко добре. Аз взех и сам си я пастирах на вилата ми, стана прилично, макар почти нищо от яките драскотини да не се заличи. Но сега е малко по-огледална и като валя снощи беше на големи красиви капчици :D Ноо ще ги имам предвид тия места, като си препръскам цялата кола да ходя да я правят. ;)Turtlewax и 6 чАса са достатъчни за леко побутване на боята към по-добро. ;) Самото нанасяне на пастата е изключително лесно, но като засъхне и тръгнеш да я махаш ти се откачат раменете, кръста, краката и всички крайници. :D А съм правил всичко на сянка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди седмица пастирах моята двама човека с две машини 2 дена я пастирахме общо 17 часа и се събират много играчка но стана перфектна пастите ми струваха 60 лв иначе по нашия краи вземат около 50 лв за работата + пастите отделно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз .Колицата ми спи в закрит паркинг в центъра на ул. Сердика до ъгъла със Струма.Имат автомивка и пастират. Ф-ма МИЛВАМАКъпят ми автомобилчето редовно и съм много доволен.Пастирали са ми колата 2-3 пъти - прфектно, успяха да маскират няколко стабилни драскотини.Търсете Жоро

А каква е цената на пастирането там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...