Jump to content
fisherman

Как се сменят гумичките на горната помпа

Recommended Posts

Някой може ли да ми даде малко инфо за смяната на гумичките на горната помпа на съединителя.Тези гумички стандартни ли са или специални за тази помпа???каде мога да ги намеря???Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dicsi

Ремонтния комплект гумички за тази помпа представлява буталце с две гумички и една пружинка съветвам те да си я купиш единсвено и само от Бултрако стува 84 лв. Надявам се да съм ти помогнал.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтния комплект гумички за тази помпа представлява буталце с две гумички и една пружинка съветвам те да си я купиш единсвено и само от Бултрако стува 84 лв. Надявам се да съм ти помогнал.Успех.

На мен ми бяха казали че се сменяли само гумичките и те са стрували някакви стотинки!тя помпата чисто нова струвала около 100 лв. иначе,ако мога да намеря само гумичките ще е добре,ако не ще стане както казваш ти колега.благодаря за инфото.Айде ако има такива дет са сменяли тези неща да споделят как е що е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми бяха казали че се сменяли само гумичките и те са стрували някакви стотинки!тя помпата чисто нова струвала около 100 лв

И един мармот ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един мармот ....Какво представлява този "мармот" ?Комплект ли се купува с гумичките??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако някой от вас знае каде се продават гумички за горната помпа на съединителля да ми каже ще съм му благодарен,може да ми дадете и тел.номер на съответния магазин каде ги продават гумичките,аз ще си ги поръчам.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако някой от вас знае каде се продават гумички за горната помпа на съединителля................

Ами май не четеш всички постове !!! Колегата 'dicsi' вече ти е отговорил !

Ремонтния комплект гумички за тази помпа представлява буталце с две гумички и една пружинка съветвам те да си я купиш единсвено и само от Бултрако стува 84 лв. ...........

Ето сега и аз да ти кажа нещо по въпроса !1. Да ремонтен комплект от двете гумички нанизани върху буталцето, се продават в Бултрако и цената е някъде там, както ти е писал колегата.2. Дори и да намериш такива които са с размера на твоите, не те съветвам да ги слагаш преди да огледаш вътрешната повърхност на помпата за следи от надрсквания или падане на огледалната полировка, защото ефекта ще е нулев ако само сложиш гум Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво представлява и самия ремонтен комплект.

Снимките са на старото ми буталце, което протече.

Новото ми струваше 115 лв. в Бултрако, но определено си заслужаваше цената.

Имах много леко надиране на вътр. стена на цилиндъра на помпата, но след слагането на оригиналното буталце всичко заспа и до момента (вече близо 2г.) нямам ядове с помпата.

За всичко останало колегата Olmy е бил изкл. изчерпателен и точен :thumbs1:

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото,утре ще отворя помпата да видя дали има задиране,в какво състояние е изобщо.Дали ще стане с резервни части или е за подмяна.Със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колега че нямах време и желание да бъда изчерпателен като колегите :rolleyes: п.п. Карайте Хонди, не сбиртоци!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колега че нямах време и желание да бъда изчерпателен като колегите :rolleyes: п.п. Карайте Хонди, не сбиртоци:):P

чаках да ми каеш че мармота го продават в зоохонда магазините ..... ха ха хааа чичка имаш голямо чувство за хумор,а пък че си нямал желание да бъдеш изчерпателен....айде както и да е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... ха ха хааа чичка имаш голямо чувство за хумор... :drunk:

:worthy: Че има чуство за хумор, има, ама и други работи има та...... Абе johny и чички станахме вече, брях да му се не види младите ни рабраха ей...... Някой шъ ни е предал шъ знайш !!! А сега сериозно по темата !!! Сподели докъде я докара с ремонта на помпата, след като толкова много колеги се ангажирахме да ти помагаме със съвети и снимков матриал, за да могат и други след теб да знаят и да могат да ползват темата, нашите знания и твоят опит за вбъдеще, а не да питат и наново да се обяснява едно и също нещо !!!:bounce: Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...