Jump to content
krasimir_01

Разбиха ми ключалките на вратата и на стартера

Recommended Posts

Понеделник добре ми тръгна направо екстра това се случва в Хиподрума. Сутринта отивам до колата и какво да видя ключалката на вратата разбита и в нея оставено парче от инструмента на автокрадците махам го с клещи пробвам да откюча вратата оставена отворена влизам вътре положението със стартера същото само че тоя път не можах да извадя парчето и свалих целия механизъм до плочката с контактите. В колата нищо не е пипнато друго което ме наведе на мисълта че е за подсещане ама можеше и бележка да ми оставят а не да ми отварят работа. Да им изъхнат ръцете дано мръсни изроди. Така че колеги внимавайте къде оставяте колите поне тоя месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник добре ми тръгна направо екстра това се случва в Хиподрума. Сутринта отивам до колата и какво да видя ключалката на вратата разбита и в нея оставено парче от инструмента на автокрадците махам го с клещи пробвам да откюча вратата оставена отворена влизам вътре положението със стартера същото само че тоя път не можах да извадя парчето и свалих целия механизъм до плочката с контактите. В колата нищо не е пипнато друго което ме наведе на мисълта че е за подсещане ама можеше и бележка да ми оставят а не да ми отварят работа. Да им изъхнат ръцете дано мръсни изроди. Така че колеги внимавайте къде оставяте колите поне тоя месец.

Бял Ден Да Не Видят Тия Вандали :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега без да се обиждаш, ма се съмнявам че са опрели до твойте 200-300лв дет ше дадеш. Сигурно са некои наркоманчета аматьори, но си оправи каското да не зачежне, щом са я разбивали веднъж....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или на некои си е ударил хондата и му требват части. Едвали ще ти се обадят за откуп. Ако можеш да ги хванеш ..... :huh::sick::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или на некои си е ударил хондата и му требват части. Едвали ще ти се обадят за откуп. Ако можеш да ги хванеш ..... :huh::sick::) :)

Нещо не си прочел... калата си му е там. само е разбита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадните миризливи застрахователи са в играта. 2 дена преди да ми изтече каското ми бяха смлели патрона на колата без да влязат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

manniakk, разбрал съм ама това може да е една от причините, защото едвали ще му се обадят за откуп. Открадват ти колата и до другия ден вече я нема, кво остане и не му требва - при арабита на симеон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 ЦИРЯА ПОД МИШНИЦИТЕ ДА ИМ ИЗЛЕЗНАТ НА ТЕЯ :):):thumbs1::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идиоти,пълное с такива.Трябва да се внимава каде се спира,то и на платен паркинг не е сигорно вече.Тез застрахователните и те имат някви игри ,то дане знае човек."Викаи пази боже."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де тая кола нее ли с имобилаизер и ако така каде е смисала да я разбиват по тоя начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...