Jump to content
Guest Dilqn_Mitev

Бербо в Манчестър Юнайтед за 30,7 милиона лири

Recommended Posts

Guest Al_Capone

А само да питам кой е най-резултатния играч на Юнайтед този сезон и колко гола има? Не не е Бербатов, но бройката на головете му е близка до тази на Бербатов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е отшумяла травмата му и Алекс го пази, но ясно си личи и зависта на другите защото постоянно го отбягват. В момента е като овца сред вълци. Аз вярвам че е страхотен и му пожелавам да вкара гол на финала. Не може да направиш два паса на Овча Купел и айде в Ман.Юнайтед -няма случайни неща при Алекс. Бербо успех ще ти стискам палци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнайтед разменя Бербо за Ибрахимович. Източник "Гардиън". Истината е, че в първокласен отбор за много пари трябва да се играе и с много хъс. А че Бербатов е класен футболист е вярно, но и той трябва да произвежда, в случая голове. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само да питам кой е най-резултатния играч на Юнайтед този сезон и колко гола има? Не не е Бербатов, но бройката на головете му е близка до тази на Бербатов.

Роналдо - 17 голаРуни - 12 голаБербатов - 9 гола. Това е за първенство към днешна дата. Лично аз очаквах повече от него. Много повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам до края на този сезон ще се реши дали Тевес дали Бербо!Едно е сигорно...един от двамата ще си замине...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото гледах мача срещу Манчестър Сити в неделя, където на терена играха заедно Бербатов, Роналдо и Тевез, нашия наистина беше като вълк сред овци. Въпреки, че беше напълно изолиран от двете лайна в отбора, Бербатов игра прекрасно (гледах до средата на 2-рото полувреме). Мисля че почти нямаше грешно отиграване, което на фона на Роналдо и най-вече на Тевез си личеше много. Имах чувството че Тевез предпочита да я загуби отколкото да комбинира с Бербатов. До колкото аз виждам това, което се случва в Манчестър Юнайтед мисля че сър Алекс вече си е направил сметката без Тевез и Роналдо. Вижда се че май-май Рууни ще замести Гигс на лявото крило. Навремето Гигс също играеше нападател, но после стана халф и мисля, че същото ще се случи и с Рууни. Ако Байерн Мюнхен продадат Рибери, това вече ще е удар в десетката. По-интересното ще е ако вземат и Бензема както се говори... Тогава ще има достатъчно нападатели заедно с младия Македа, а Бербатов ще може да заиграе по-изтеглен назад където преди играеше Сколс. До колкото виждам играта там му харесва, а със паса, гърдирането и спирането което притежава, ще бъде доста добър заместник на Сколс. Ако сър Алекс продаде Бербатов, не виждам кой ще заиграе там, защото Скосл вече е стар, а Андерсон е много непостоянен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото аз виждам това, което се случва в Манчестър Юнайтед мисля че сър Алекс вече си е направил сметката без Тевез и Роналдо. Вижда се че май-май Рууни ще замести Гигс на лявото крило. Навремето Гигс също играеше нападател, но после стана халф и мисля, че същото ще се случи и с Рууни. Ако Байерн Мюнхен продадат Рибери, това вече ще е удар в десетката. По-интересното ще е ако вземат и Бензема както се говори... Тогава ще има достатъчно нападатели заедно с младия Македа, а Бербатов ще може да заиграе по-изтеглен назад където преди играеше Сколс.

Аз си мисля, че Тевес и Роналдо ако се махнат Бербатов ще си заиграе на типичния пост - централен нападател. Вижда се, че не е човек да прави играта, там трябва много тичане и борба, нещо пълно нетипично за него. Вярно е, че има страхотен контрол и пас, но може да си ги прояви и като нападател, както извеждаше Роби Кийн в Тотнъм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- 14 гола и 10 асистенции. Как се промени Бербатов в Юнайтед? Промени ли се стила ти?

 

- Промених се и то доста. Не знам дали хората го забелязват, но вече моята игра не се съсредоточава толкова да вкарвам голове, а да ги създавам. Водихме такива разговори със сър Алекс, с който стигнахме до извода, че тази роля ми подхожда най-добре. Аз самият съм доволен, напоследък повече ми харесва да правя асистенции. Звучи може би малко глупаво, но тези асистенции ме карат да се усмихвам. Най-вече ме кара да се усмихвам това, че сме първи.

 

- Какво би казал на хората в България?

 

- Ами какво да им кажа..-. Пичове, радвайте се! Това е за всички вас! Аз съм българин! Знамето ни се вее горе на "Олд Трафорд". И нека се гордеем!

http://corner.dir.bg/news.php?id=4458780

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Бербо и Ман.Ю :P дано и следващият сезон да е успешен както за него така и за отбора!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За всички които се мислят за големи спецове и осъждат играта на Бербатов като "много слаба"Топ 100 на НАЙ-ПОЛЕЗНИТЕ играчи във Висшата лига през този сезон.http://www.premierleague.com/page/ActimIndex

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес големият трненьор остави на пейката и Бербатов и Тевес което изглеждаше доста странно :) А иначе невероятен мач на Барселона :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми то му се върна на големия треньор. С такава слаба средна линия тръгнал да надиграва Барса. :hondarulez: Понякога избира много странни решения. Не искам да кажа че съм по-голям от сър Алекс, но никак не ми хареса как играха

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манчестър не ми хареса изобщо!! И не мога да разбера, защо сър Алекс заложи на такава тактика. Срещу Барса не може да играеш с толкова напред изтеглени крила, при положение че не им е това позицията. На Рууни и Парк силата не им е в скоростния дриблинг. Трябваше според мен да играят с един нападател и 5 халфа, за да могат да играят през средата с къси и бързи пасове (дори снощи се видя, че само когато Роналдо тръгне на скорост през центъра става опасно) и посотояно да притесняват играчите на Барса когатo владеят топката. Те през повечето време само гледаха как Меси и ко си подаваха топката и изобщо не предприемаха нищо и особенно по крилата им правеха прекалено много място. Просто не може да играеш срещу Барса с 3ма халфове при положение, че само един Карик има сносни дефанзивни качества и да играеш по крилата без скоростен дриблинг, когато срещу теб е застанал Пуьол, на когото единственото слабо място е ускорението! Не искам да се правя на голям разбирач, но просто това е моето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвах като гледъх какви са жалки манчестър , само за Митака ми беше гадно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...