Jump to content
Майната

Среща в Пловдив 07.09.08г от 9:30часа

Recommended Posts

Предлагам за тази месечна среща да си спретнем една хонда-колона и да ударим едно рамо на брат Хронос на състезанието в Калояново :lol:

За целта дайте да си определим час за тръгване на колоната, като мястото е известно както и друг път до сега - преди надлеза на Карловско шосе. Ако искат и колегите от Пазарджик да се присъединят, ще се разберем за втора явка по пътя ;) Ади предлагайте час.....

някой мародератор да качи темата горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА-Тоя път и аз съм на линия.Само дайта час:lol:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ПЕРФЕКТЕ�_29

Идъ~! :lol:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

ама в колко часа бре ?10.30 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама в колко часа бре ?10.30 ???

Съгласен!От колко часа са гонките? ;) Ще навивам и жената! ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна, гости приемате ли към групата на семкаджийте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете след състезанието да си пльоснем телата еи тук:http://www.sarayhotel-bg.com/gallery.php?PHPSESSID=5b1f3a605708442e2c4aaf3aef16edfd :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pemy

Дайте час ама хем да сме се понаспали, хем да имаме време после и за пистата и за Сарай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще взема да се метна до Пловдив !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме - софийска група се заформя! Давай Тони!п.п. предлагам да направим голяма табела за подкрепа - да сдухваме конкуренцията !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pemy

Ах, да и ако обича Майната да не забравя лепенките(ако са останали, че си спомням че щеше да си сменя тапетите) ;) !!! молиммммммммм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

ааааааааааааааааа тва е яко Емоооооооо, направо ида с банските на задника!!! В 14ч се пльоскаме с биричката в басейна........... ГУСТО МАЙНААААА :love:Мишо идвайте бре, ако искате ще чакаме и Софийската група по пътя, само казвайте и сте в джаза с нас :fun: Ако има и от други градове да свиркат........айдееее Пазарджик, Стара гъзора.......слагайте банските....а лепенки имам много!..........................................................................някой мародератор да качи темата горе :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Еее, тъкмо се надъхвах от седмици за драг-а в Сливен ... Та сега съм раздвоен ...Бе дето се вика, на едно от двете ще ида! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи,го на местото за биричка в басеинче.Едни приятели го хвалят и не било скъпо за басеина,ама ги няма в BG,та не знам нищо за цени!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените по спомени са към 70 за двойна стая - хотелчето е супер - басейнчето също !!! п.п. съвсем близо е до пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените по спомени са към 70 за двойна стая - хотелчето е супер - басейнчето също !!! п.п. съвсем близо е до пистата

:fun: нестава въпрос за спане.Имало вход за басеина ако не ползваш хотела. Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве пъхаш десетака в банските и щи хартисат и за бирички

Тъй,де! !!! Аиииииде на месечнааааа!Хем състезание,хем басеинче,хем биричка! :fun: Гостите да не се колебаят.Майна,да вземем да преместим месечните там? :worthy: Поне за лятото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените по спомени са към 70 за двойна стая - хотелчето е супер - басейнчето също :love: п.п. съвсем близо е до пистата

:fun: нестава въпрос за спане.Имало вход за басеина ако не ползваш хотела.
Абе за спането незнам :fun: Зависи отколичеството бира : :D Ама Бате Емчо ми е обещал едно тапетче за новата каруца,та ще му трябва некой лев отгоре !!! :fun::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииииииииии много ме е яд направо .Бях забравил за месечната и се разбрах за една работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ПЕРФЕКТЕ�_29

Ок, за Калояново разбрахме, за 10,30 също, за компотя от сливи също, за бирата ........... остава да се разберем къде ще навържем колоната до там и тръгваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ластика закачаме за бензиностанция Лукойл и го разтягаме до светофара поне !!! :worthy::fun: по пътя караме 60-80 не повече да няма издънки и селски изпълнения и пристигаме в пакет на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя бензиностанция Лукойл ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди надлеза на карловско шосе може би ще успея да допълна колоната а на Сарая дано намериме места защото е фул

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички дето не са от Пловдив и ще доидат до Калояново! :)

Бул.Васил Левски=Карловско шосе:)

Публикувано изображение

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некаде четох че се забирате в 10.30, ако това е за неделя застесанието е минало до когато стигнате там сащото групите почват в 10.00 ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Имам една молба към софииската група - нека ако някой има едно свободно място в колата и иска компания за по пътя да пише едно ЛС ;). Много ми се ходи на състезанието, но в момента нямам кола:). Разбира се ще си разделим разходите за бензина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некаде четох че се забирате в 10.30, ако това е за неделя застесанието е минало до когато стигнате там сащото групите почват в 10.00 ....

Мда , в 10ч ще е хубаво да сме там вече с пакетчета тиквени семки.Хайде в 9..9:15 на Лукойл и в 9:20 ,тръгване към пистата пък до 10:00 ще сме паркирали и заели местата за гледане и коментиране :) Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали ще е удачно да сменяме часа вече, за да не прецакаме колеги които няма да видят смяната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за промяната - който не е видял ще се повърти малко и като види че няма никой ще звънне един телефон или ще дойде направо там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

Ще се видим на пистата - мисля, че по-голямата част от софийската група ще сме в региона от петък ;) - незнам дали всички ще идват на състезанието обаче, но аз съм там :)

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...