Jump to content
Guest HaeMHuK

Продава се!

Recommended Posts

Guest HaeMHuK

един приятел продава Прелюд така че ако имате въпроси направо на ТЕЛ.0897823311

 

 

Дата на производство - август 1994 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 136 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Купе

Пробег - 240000 км

Цвят - Черен

 

Особености:

2(3) Врати

Airbag

Бордови компютър

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Застраховка

Климатик

Лети джанти

Лизинг

Серво управление

Стерео уредба

Халогенни фарове

Центр. заключване

Шибедах

 

ЦЕНА 5200 лв.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

[img

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е с 17-ки джанти цена с тях 5500 и прехвърлянето от мен тел.0896744667снимки малко по късно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е с 17-ки джанти

цена с тях 5500 и прехвърлянето от мен

тел.0896744667

 

снимки малко по късно!!!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от HaeMHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола последно кога е произведена? 08.94, или 07.95?

 

 

 

Публикувано изображение

колега що не скочиш в тази кола,мисля е по-добре от 2,3двигател,че ако знаеш с 2,3мотор какво те чака,ще се видиш в приключение,иначе ти си знаеш-успех с търсенето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По две причини, колега. Докато и махна "тунинга" без да личи, че го е имало ще ми излезе още поне 1000 лв отгоре, а и с тази противоречива информация не знам дали си струва да бия път до Пловдив. Салона е описан като перфектен, а отзад има съдрано, годината е неустановена, колатае на приятел, а регистрацията е "подарък" от колегата от форума. Иначе не звучи зле, ама много неизвестни около колата...Извинявам се на колегата за обясненията в темата му. А иначе аз съм задал въпрос. Ако получа отговор може и да отида да я видя. Колата като цяло не изглежда зле.Та на въпроса - кога е произведена колата? Какви точно са споменатите козметични забележки? Има ли ръжда по задните вежди? Колега, ако имаш желание може да ми отговориш тук, за да знаят и другите и да не те питат повече, или пък на лично. ;)И не на последно място - Честита Коледа на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тунинга с джантите давам 1000лв аламинутно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во колата по талон е 14.07.1995г. предполагам това е 1-ва регистрация ,2-ро повечето знаем че тези модели с този салон се произвеждат 94 и 95-та ...тук когато пусках обявата което беше преди доста време талона и не беше при мен и предполагам че съм научкал!!! относно салона заповядай да го видиш това просто така е излезнало на снимката ,то затова и кола по телефона не се копува нали . няма ръжда по веждите . козметичните забележки ако имаш интерес лично ще ти ги снимам по начин който сам да си ги прециниш!!!набързо мога само да кажа на предния капак мисля че се вижда и на снимката има сякаш лака е паднал и боята е по захабена,от дясно вратата е натисната НЕ ОТ КАТАСТРОФА ,а като натиснато с ръка.това е от мен за сега ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...