Jump to content
ursus

Собственик на Golf Mk1 Gti

Recommended Posts

Здравейте колеги!Преди време си продадох ХОНДАТА и сега карам голф мк1.Времето прекарано с ХОНДА ме направи фен на марката/не и фанатик/и при възможност ще се върна към нея.П.С.За колегите от Пловдив:Голфа е червен. :lol: Не ме закачайте щото нали ги знаете тея гоуфове/особенно 3ките/ колко варвят. :D п.с. най вероятно сте разбрали,но да си кажа за горния ред-ТОВА НЕ Е ЗАЯЖДАНЕ - просто невинна шега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още някоя тема няма ли да плеснеш за тоя голф...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Toppic : Приказки за живота, вселената и всичко останало - голфовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Преди време си продадох ХОНДАТА и сега карам голф мк1.Времето прекарано с ХОНДА ме направи фен на марката/не и фанатик/и при възможност ще се върна към нея.П.С.За колегите от Пловдив:Голфа е червен. :lol: Не ме закачайте щото нали ги знаете тея гоуфове/особенно 3ките/ колко варвят. :D п.с. най вероятно сте разбрали,но да си кажа за горния ред-ТОВА НЕ Е ЗАЯЖДАНЕ - просто невинна шега :D

е, хайде снимай го поне тоя голф да го видим, де...!с какво е повече от хондата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно с какво е повече, важното е че е сбъднал мечтата си и стига сте се заяждали се едно карате най-убавите коли в ............

Редактирано от EPoX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баф го .. тфа е бясна Идиничка ве ... с кой мотор е ...1.6L 110 PS (108 hp/81 kW) I4 (GTI) или 1.8L 112 PS (110 hp/82 kW) I4 (GTI/GLI) ?!Баце ти си е бати ентусиаста ... :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Баф го .. тфа е бясна Идиничка ве ... с кой мотор е ...1.6L 110 PS (108 hp/81 kW) I4 (GTI) или 1.8L 112 PS (110 hp/82 kW) I4 (GTI/GLI) ?!Баце ти си е бати ентусиаста ... :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емммм, честито, със здраве да си го караш и да те слуша. The power of dreams. Не си първият нито последният съфорумец заменил Хонда с друга марка. Не се палете толкова бе колеги! :lol: Мк1 си е класика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децките мечти са нещо безценно.Дьщеря ми ми го доказва всеки ден. .................................... Вьв един филм една героиня каза :които се отказва от мечтите си УМИРА: но според мен реалноста е една и тя е :D ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

с парите от сивика да си беше зел още 1 за резервни части :huh: С здраве да си го караш се пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно , парите от Сивика не са му стигнали ,защото си е купил ретро автомобил, а те държат цена :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм еи ги на двете коли, като ги гледам маи съм избрал по добрия

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега качи някоя снимка или клипче да видим за какво става дума :)п.п. Човека си знае.... стига сте коментирали. Това го кефи това си взел. http://www.vbox7.com/play:7567870c

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...