Jump to content
ursus

Собственик на Golf Mk1 Gti

Recommended Posts

Здравейте колеги!Преди време си продадох ХОНДАТА и сега карам голф мк1.Времето прекарано с ХОНДА ме направи фен на марката/не и фанатик/и при възможност ще се върна към нея.П.С.За колегите от Пловдив:Голфа е червен. :lol: Не ме закачайте щото нали ги знаете тея гоуфове/особенно 3ките/ колко варвят. :D п.с. най вероятно сте разбрали,но да си кажа за горния ред-ТОВА НЕ Е ЗАЯЖДАНЕ - просто невинна шега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваййй :D още 2-3 теми :D честит да ти е :D не е ли малко старичко :lol: аз искам един Chevy Impala от 70-те години Big Block 572 9.4L :P

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давайте да продаваме хондите :lol: аз искам daewoo tico на метан, мечта ми е, от тука до морето за 10лв ... и да не ме закачате ей, че нали знаете кво хубаво спират тия тикота, особено ако си сложа едни 280мм дискове отпред и отзад. от 80км/ч спирам за секунда ... излизам, вадя мотиката и ви почвам ... :D да му мислите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatVill

За тикото някоя сгъваема мотика трябва да си намериш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Темите в този форум започват да ме озадачават !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсяват се мистериозно .... !!! По темата ... имах 6 години Широко 1 ... голема мания беше ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ех, не се сдържахте да нахраните човека. Всеки прави своите избори - той е направил същото. Не е първия, няма и да е последния, който е сменил Хонда за друго возило. Всичко има заместител, въпрос на гледна точка и вкус е. Ако имаш определена цел - и лада ще си вземеш, не е ли така? :lol:Да си го караш със здраве, много Хонди да накъсаш, както и други марки коли. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Времето прекарано с ХОНДА ме направи фен на марката/не и фанатик/и при възможност ще се върна към нея."Всеки налива, ама никой не прочете това :lol:. Да ти е честита бИгачката майна и аз ша се пазя от червени единички ;). Между другото с какъв мотор си? Щото ако е 1.6 механичната инджекция верно да се пазя ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес зъболекарката ми ме попита как приемат нови членове в клуба, дали трябва да имат Хонда, за да са тук...Първосигналната ми реакция беше "Да, трябва да имат кола", по простата причина че аз се престраших да се регистрирам когато си купих Хондата, преди това не мислех, че имам право. Но после се замислих - по дяволите, това е ФЕН клуб, не може просто ей така от днес да си или да не си ФЕН на каквото и да било, ако си бил запален то винаги ти остава като тръпка в съзнанието, малко или много...Така че, колега, не мисля че форума намаля с един фен, честита нова придобивка :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
чЕСТИТО КОЕЛГА С МНОГО РАДОСТ ДА СИЯ СТЯГАш :hondarulez: Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Бе вие се ебавате ма тоя голф таткото на хот хеча.........и си е класика която заслужава уважение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

Но си е Golf... не знам, лично аз имам определени чувства за тази марка или по-точно за културата, която я съпровожда поне у нас. Или по-точно за липсата на нея... Като изкарах книжка ми подариха едно старо Polo, още след 3 дни го продадох и си купих Honda.

 

А иначе ми се ще да имам запазен първа генерация Civic.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колата е важно да те кефи ;) голф молф ;) каквото ще да е. крайната цел е ти да си щастлив. аз на шега се обърнах към колегата, не съм имал предвид да се заяждам. нищо не трябва да се приема чак толкова на сериозно :blink: да бъдем фенове, но не и сектанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fearless

не знам ,но напоследак откакто съм се запалил с хонда ми е стана някфа фикс идея и в момента в който седна на компютъра влизам в мобиле и гледам някви обяви и си мечтая за деня в който ще продавам астрата с която се сдобих по неволя и ще закупя хонда cивик 5г....wish me luck :blink:

Редактирано от Fearless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Честито пич!Всяка емблематична кола си е мания да я имаш. ;) Важното е на теб да ти доставя удоволствие,нали така?Много да и се кефиш!Сега си вземи едно ВТ или ВТИ и допълни колекцията :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм собственик на 3 екземпляра от изчезващия вид Голф ГТИ Мк1.Два от тях бяха с ДХ мотора(1.8 8 в-112к.с.) и един с ЕГ-то(1.6 8 в-110 к.с.)Голяма мания са,особено ако са читави.Със здраве да си я караш и наистина ако ти падне некое ВТ си допълно колекцията от емблематични машини на различни марка.ПС:Стига съм писал,че ме подгони носталгията и току съм си взел ГТИ Мк 1,а на тоя етап парите са ми крайно ценни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодария Ви за пожеланията!

Мотора е 1.8 механична инзекция в момента се разработва,та за това го карам до 3.500 оборота.

 

П.С.За това ,че пуснах повече от една тема--много съжалявам-даваше ми ,че не ги качва:(:angry:

 

а колата изглежда така:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пусна една снимка не се сдържах преди да я отворите искам да кажа , че нямам нищо против голфовете и всички немски машини не искам да стане война ама се изкефих яко http://seir.bg/wp-content/gallery/barzi-koli/lqolin.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И са кво, ние Люлинци само голфове ли да караме? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ursus Голфа ти е мания и те поздравявам, защото такава кола в добро състояние си е находка. Желая ти само приятни емоции и да накажеш безброй изгнили сектанти (не само от този форум). Любопитно ми е дали ще се заиграваш с DX-а или ще заложиш на трансплантация, за да стане въшката по-зла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...