Jump to content
AMD

Ангренажен ремък за D15b2

Recommended Posts

106 зъба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно верно.106.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Благодаря за инфо-то :lol:

няма два модела просто единият е за д15з1 икономичния В тек и това го бърка продавача.иначе са толкова зъбите колкото казват колегите .И гледай да сложиш нещо качествеено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Gates съм се спрял. До колкото знам това е една от добрите фирми :lol:.@ivaivalito: Виждам, че караш същия Сивик като моя (седан) ... та за да не пускам нова тема, ако можеш да драснеш тук какви са ти като цяло впечатленията от колата. Подразбира се, че съм новак :D да ме прощавате колеги. Стремя се да спазвам макс. правилата на форума :D ... ще ми е интересно да обменям информация с колеги "седанаджии" :D .

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

А с колеги "прелюдаджии" не искаш ли да обменяш информация? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Разбира се ... вие малко сте в друго измерение, сравнено със скромният ми Хондакис :D), но все пак сме от един отбор :D .Пич кой Прелюд козлодуйски си ти? :D) Аз знам кои са собствениците на двата ... ти да не си един от тях? :D Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно съм третият :D. Червеният се продаде (сега го мяркам рядко), а оранжевия сега гледам че се продава във форума. Моят е сребристия :D. Май има и 4-ти черен.. ама го виждам само в АЕЦ-а. Може и да не е от Козлодуй...Тук има и един пич с черен рекс.. ще си направим Хонда среща на Бриз-а :DA-a... сега се е появил и един друг рекс, светлосин - неговия собственик го познавам. Направо сме си цяла тайфа...

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...