Jump to content
ORHi

Кормилна рейка - Crx D16z5

Recommended Posts

Усещам го на волана. Много ме дразни. Особено като се минава през некои по ситни дупки на пътя направо ще откача. Вчера проверихме всичко по предната част и установихме, че е от рейката. Има болт за затягяне с контра, мисля да го завия с четвърт оборот, но още не съм. Въпросът ми е: става ли рейката от Сивик "92 Д13Б2 на моя Рекс "91 Д16з5? Без хидравлика и двата. Изглеждат еднакви погледнати отгоре. Сивикът е на един приятел и е ударен мн яко отзад, но всичко по предницата е здраво и се продава. Отдолу ще ми бъде по-лесно да ги сравня и по добре ще се вижда, но трябва да гътнем Сивика на една страна, иначе не може, пък той достатъчно е пострадал горкия та се сещате... Та ако някои има опит или знае нещо повече ще съм му благодарен ако сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш проблем с втулката на рейката,често срещан проблем.Аз имах същият.Изработиха ми я от тефлон и стана ок.Мисля оригиналната е пластмасова.Едва ли ще ти стане от Сивик 5г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мн колега. Значи в неделя съм в канала... Предполагах, че няма да стане от Сивика, но като ми я подарява човека - досещаш се че си струва да питам поне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинална втулка в "Бултрако" струва 25лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...