Jump to content
Rado_pld

Светване на чека над 110 км

Recommended Posts

Здравейте колеги , извинявам се за темата , понеже мисля че някъде четох преди време за подобен проблем като моя , но немога да намеря темата . Значи става въпрос за следното : Като вдигна над 100-110 км и ми светва чека . Като спра и запаля пак си проверява и си спира все едно нищо няма . Интересното е че светва само над тази скорост . Чудя се на какво ли може да се дължи . :D Ако някои се сеща да помага .Забравих да напиша става въпрос за хонда сивик 5ген хечбек Д15Б2Мерси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

em ne sym na gaz , no sum bez katalizator ako tova e ot zna4enie de :D a be nqkoi ot kolegite znaqt 100% shtoto sym 4el nqkakva takava tema predi :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провери ли коя грешка вади ECU-то ?и пиши на кирилица :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Тия 100-110км/ч са ти 3000об/мин пробвай на място дали ще ти покаже или 1-ва, 2-ра, 3-та и 4-та и ако не ти светва на 3000об/мин виж при другите предавки на какви об/мин ще ти светне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия 100-110км/ч са ти 3000об/мин пробвай на място дали ще ти покаже или 1-ва, 2-ра, 3-та и 4-та и ако не ти светва на 3000об/мин виж при другите предавки на какви об/мин ще ти светне

сори за оффа колега, но какъв смисъл виждаш в това, като го провери до какъв извод ще стигне?не те репликирам, просто наистина ми стана интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля 4е колегата иска6е да каже 4е 4ека не се влияе от километри а от обороти на двг-то и ако исфорсира двг-то на място над тези обороти но и деа го задаржи около минута и светне 4ека зна4и няма смисал от това 100-110км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да гадаете? Просто си чекни грешката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пробвам да видя каква е грешката , ще пробвам и номера с оборотите на място , но не вярвам да светне понеже редовно си я вкарвам в 3-4 хил и на другите скорости не светва а само при вдигане на висока скорост и имам чуството че се случва ако подам по рязко газ . ЕМ ще видя дано да отчете .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф измъчих се някой ще ми каже ли къде в ПЛОВДИВ да ми направят диагностика без БУЛТРАКО - там искат сума ти пари . Като вдигна оборотите на място нищо не се случва . Тъпото е , че не светва всеки път , на четвърта като изпъна 110 нищо не става .... Само някой път и само на 5-та почвам да мисля че трябва да се изчисти компа просто . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Извади +овата клема за 1-2 мин и си готов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...