Jump to content
mjoi

Мнения за Сивик

Recommended Posts

Здравейте,нов сам тук и ми трябва малко помощ да реша.Става въпрос за сивик 2001/2002 година 4/5 врати 1.4 90 кончета.Всякаква информация е добре дошла ,ударете ми едно рамо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що нищо не казвате,ако не е за тук темата я преместете ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с такъв сивик са по-малко, дай им малко време ^_^а все пак каква информация?отзиви - ето например сайт за отзиви на какви ли не марки :Dhttp://www.avtomarket.ru/scripts/info/opin...&model=3902

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mjoi

Информация всякаква,най-добре от такива дето я имат,а иначе сайтове има много ,ама езиците са ми далееееече на мен ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деба сега ще засегна много хора.РОВЪР не ти трябва, Върви по малко от хеча 90 коня, визия спрямо хеча -> прилича на кенеф.И какво стана по малко върви по лошо изглежда, по трудно се продава ->взимаи японка.п.п.: за всички засегнати по 1 бира на националната догодина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е защо решихте че става дума за английския сивик? има японка 7-ма генерация 4-5 врати хечбек, има и 7-ма генерация седан , само че за седана незнам дали има 1.4.Нека автора пусне една снимка на "бъдещата си хонда", за да няма недоразумения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stesla

Привет, първо да кажа, че не карам Хонда но съм мераклия . Много ми допада тази Хонда като визия и мотор(икономичен е поне по каталог),как върви и вози.......надявам се съфорумците да кажат.Единствено много ме притеснява стърчащия на високо скоростен лост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този модел и на мен не ми харесва как изглежда, но само толкова - все пак си е Хонда.Повечето от нас карат дву/три врати коли и се возят сами вътре почти през цялото време - какво пък, може човекът да има семейство и да търси кола която е повече функционална, отколкото останалото. Има и такива хора! Вие веднага му наскачате колко грозна била и на какъв кенеф приличала.Така, че аз нищо лошо немога да кажа за колата, само една забележка имам - незнам дали 4/5 врати имат 1.4, но ако е така, по-добре търси 1.6 литровия или 1.7 CTDIУспех, колега!

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат 1.4 двигател 90 коня ,а този модел англичанка ли е?

Редактирано от mjoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат 1.4 двигател 90 коня ,а този модел англичанка ли е?

Нали този от снимката? Да, англичанка е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат 1.4 двигател 90 коня ,а този модел англичанка ли е?

Нали този от снимката? Да, англичанка е.
Ясно,а кой са японските тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деба сега ще засегна много хора.РОВЪР не ти трябва, Върви по малко от хеча 90 коня, визия спрямо хеча -> прилича на кенеф.И какво стана по малко върви по лошо изглежда, по трудно се продава ->взимаи японка.п.п.: за всички засегнати по 1 бира на националната догодина.

Ако имаш предвид 6г хеча с 5врати - наистина няма нищо общо с лагерната количка с 3вр... Комфорта и возията са далеч по-добри, а за сметка на това имаш далеч повече пространство и 2вр повече -> не е нужно някой трудно подвижен възрастен човек да го набутваш с ритници !!!...пс .... има далеч по-малко общо с Ровър отколкото с Хонда... http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Domaniпс2 - Хубавата бира е студената!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 6г. хеча както го нарича колегата, мога да кажа че карам лагерната количка и возих един колега (Стефан Милев), който е с английския хетчбег 5 врати и той ми каза че неговия вози доста по-твърдо. И двете коли са със сток окачване, така че айде моля ти се не се обаждай не подготвен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

За 6г. хеча както го нарича колегата, мога да кажа че карам лагерната количка и возих един колега (Стефан Милев), който е с английския хетчбег 5 врати и той ми каза че неговия вози доста по-твърдо. И двете коли са със сток окачване, така че айде моля ти се не се обаждай не подготвен

:lol: Напълно съм съгласен. И моята вози много комфортно, също е сток. Преди карах рено, возията на сивика е класа нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарваш номера на рамата във VIN декодера и всичко си излиза.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=2514

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарваш номера на рамата във VIN декодера и всичко си излиза.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=2514

е като е в нета обявата отде да го взема тоя номер?или съм на пазара там къде ще го въведа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недейте обърква човека!Гледа се само първата буква на ВинаJ - JapanS - Великобритания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mjoi

недейте обърква човека!Гледа се само първата буква на ВинаJ - JapanS - Великобритания

най-накрая малко помощ :lol: Редактирано от mjoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае спрете се малко с офф-а ?!? човека пита нещо - вие му отговорихте друго и започнахте да се чоплите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...