Jump to content
ManiaK

Продавам Pioneer

Recommended Posts

Продавам Pioneer DEH-7700 с проблем има изгорял процесор !!! Иначе плеара е много висок клас с графика на дисплея флип даун..... и много други глупости ама.....

Ако някой може да си го оправи (до колкото разбрах процесора е един и същ на всички модели от седма серия... ако от някъде може да се намери такава майка даже и без оптика пак върши работа) или да го ползва за части........ или ако изобщо някой има някакъв интерес да пише!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Pioneer DEH-7700 с проблем има изгорял процесор !!! Иначе плеара е много висок клас с графика на дисплея флип даун..... и много други глупости ама.....

Ако някой може да си го оправи (до колкото разбрах процесора е един и същ на всички модели от седма серия... ако от някъде може да се намери такава майка даже и без оптика пак върши работа) или да го ползва за части........ или ако изобщо някой има някакъв интерес да пише!

Имам идея по въпроса,а и съм във Варна,утре отивам до Бургас и се връщам ако си тук да се видим и да го обсъдим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не съм решил още ама ...... зависи........ колко ти се дава???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега е запазен плеара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

панела е продаден! Ако на някой му трябва майката за части да звънка...... цена: символична :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...