Jump to content
Percussive

Продавам

Recommended Posts

Здравейте колеги!Реших да си купя нещо по голямо и сега трябва да се разделя с моята красавица.Колата е в много добро състояние. Тунингована е по поръчка. Има спортно окачване KONI-червеното, angel eyes, бели мигачи с блиц светлини, като блицът е на отделен диод, кристални стопове, неонова пура под предния спойлер, затъмнени задно и странични задни стъкла-фабрично, спортен волан Sparco, скоростен лост Sparco, неонови пури в купето, стерео уредба-2 колони на вратите, отзад кората е в бяла кожа с 2 говорителя 12, 2 среди-VISATON-немски , нови джанти MMS 15 с летни гуми 195/50 отпред Continental Premium Contact, отзад Dunlop SP Sport 9000. Джантите са на около 3000 км и са в гаранция до 03. 2009, закупени са от MARGEL. Имам стрът бар и цяла air intake система, които са чисто нови и не са монтирани. Могат да бъдат монтирани на колата, като аз поемам монтажа-200лв. върху обявената цена ! ! !Може да бъде видяна тук :)http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=6880551За контакти:0887850995,0883444485,0878377399 или на ЛС :)

Редактирано от Percussive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега добр ее да дадеш повече инфо за км двигател екстри ти най важното си забравил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да правилно от бързане май така се получи :)Колата е на 276000 реални колометри,моторът е д15б7-101к.с.Особености:2(3) ВратиАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеШибедахАко съм забравил още нещо кажете ;) Обявата може да бъде видяна и в mobile.bg !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе на 276000км да не си изтървал една нула. Иначе много добре изглежда успех с продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно колеги,още една грешка от моя страна.Реалните километри са 276000 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тук съм ги редактирал - виж дали и в мобилето можеш да ги редактираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за което,ще ги оправя и там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Защо ли я познавам тая кола толкова добре колкото собственика и :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели никой ли не иска тунингована количка.За сериозни може да има коментар по цената :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели никой ли не иска тунингована количка.За сериозни може да има коментар по цената :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Percussive

Колеги вече в цената влизат и интейк системата,заедно със стрът бара :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prince of sound

Брей брей че стиснати колеги си имаме....никой ли няма парички да си вземе хубаво купенце.....аз ако имах паричките веднага щях да я взема (пак и като видиш тия хубави джанти :P ).Хайде отворете кисиите и похарчете някой лев за нещо хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Percussive

Колеги,нова ЦЕНИЧКА 5400лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Percussive

Едно UP-че да направя :DКолеги поне изказвайте по някое мнение,никой не се интересува май май :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния UPPP!Колата е в отлично състояние,върви си перфектно,двигателя е в разцвета на силите си :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния UPPPPP от мен,то май само това правя :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saaron

Колега много ти е хубава колицата ,ако аз имах излишни тия 5400 да съм я отнесал.Успех с продажбата ,аре колеги позагледайте се тук тук .........да купенцето точно :bounce::worthy:

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Percussive

Мерси колега за подкрепата :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хайде на тунингованото купенце ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Percussive

ОПААА,още е валидна офертата,колеги :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да бъде изтрита.Колата е продадена.Да му е честита на новия собственик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...