Jump to content
darius

Дискотеките

Recommended Posts

Не се учудвай,винаги е така.Застани сега от другата страна и си престави да дойде някой стар клиент с тайфата и да няма къде да седне.Кво става-губиш 300лв оборот.Ей затова всичко е резерве :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какви 150-500лв бе на човек бутилка уиски ти е 100 кинта грубо + ядки и напитки 150-200лв ги сложи с нея получаваш 4 седящи места малко математика излиза ти по 50 кинта на човек и винаги имаш място ние 4 човека се скъсахме от лигавщини в биад , така се усмъртихме и похарчихме грубо по 100 лв на чавек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо да е незаконно? Заведението е мое. Знам че всяка вечер се пълни до дупка. Защо да ти дам сепарето за 40лв като мога да го дам на някой дет че направи сметка 500лв? Пазарна икономика. Ако не ти изнася отиваш на таверна или кръчма и си готов :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

...

Брей ... к'ви проблеми имат хората :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж,колега, нощните барове са по-спецялен вид заведения.Наистина ако не си от нощните птици,бръмчалки и т.н. няма как да си обясниш въпросните лимити и подобни.То си е изцяло друг свят ,как да ти обясня....не винаги е само до лимита....давам ти пример с мен:не правя сметки чак по 845987345 лв :) ,но пък имам 2-3 любими заведения ,в които си ползвам "неписаните привилегии" на редовен клиент...да не отварям темата за това колко са полезни познанствата ,компаниите с които се забавляваш...Парите не са единствен варянт ,а сепаретата са най-скучното място в 1 бар ;) ...ако наистина искаш повече инфо ,мога да драсна няколко реда на лични ;) пп а,само не ми казвай ,че си накакъв вид идеалист и че не знаеш за класовото деление в нашия свят,което за съжаление е в най-пошлата си и фалшива форма точно в клубовете ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбрахте напълно , но сигурно така съм представил нещата, помислихте ме за някав индианец а честно да ви кажа се съмнявам някой от тоя форум да е оставял повече от мен и моята компания пари в дискотеките... последния път 2400 лв. и не ми обяснявайте как стоят нещата ще ви кажа по-просто какво исках да ви кажа... че дори парите да не представляват проблем за теб, но ти не пиеш алкохол,няма как да вземеш място без ботъл! това не ми се струва редно, ясно е че най-важните клиенти няма да се изгубят защото няма 1 и 2 сепарета! Знаете ли колко кафета и ресторанти губят клиенти които правят по-големи сметки за сметка на други когато заведението е пълно.. Значи дискотеките трябва задължително да изкарват максималното , те са най-хитрите май май... за вип клиентите е ясно че не трябва, а и няма да се изпускат! разбирате ли дискотеките прекаляват даже на някви смешни местенца слагат измислени ботилки които трябва да се купят! с няколко думи в дискотеката за да имаш място трябва да пиеш като копеле...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам... и аз винаги много се дразня как искат от мен ученикът (от октомври студент !!! ) да дам минимум 50 лева сметка, 5 лева вход, 10 такси, 3 кондоми ии още 10 други.... ;) но След като има явно добре трудещи се бизнесмени да им пълнят заведението, мога само да сведа глава... Така че колега това е нормално. Мен обаче ме дразнят други две неща. Едното е в някои дискотеки ти искат по още 50 ст...левче за кенеф, гардероб?!?! Тогава питам аз за каквопо дяволите е входа! Супер долно е! По добре тури вход 7 лв и не ми искай некви къси да се изпикая или да си оставя якето. И второто е бемерната алчност на собствениците. Аз не обичам много навалицата и за това с приятелите излизаме през седмицата. Последния път Биад. Правим сметка близо 200 лева...заведението беше повече от наполовина празно. Седяхме 10 човека на сепаре за 4....и след като си изспихме уискито ни се каза или да ставаме или да поръчваме още.... ;) мен лично това ме дразни..... Но дет се вика никой не ни кара на сила... !!!

Редактирано от BlooD_ReD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да , благодаря че ми напомни това за тоалетните вече избива рибата от всякаде... правиш 300 лв сметка и ако случайно не си вземеш стотинки за тоалетната , което е нормално след изпит алкохол за 300 лв забрави да се изпикаеш така ли се получава !??!? абе кво се дразня от неща които са бели кахъри в нашата държава..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове аз сум на същия хал горе доло аз и мойта компания пък сме се намерили да не пием или поне много рядко някой ще изпие по някое малко,И ходим горе доло на едни и същи места и пак същата работа само уж резервета и ни знаят че непием и все искат да ни прекарат няма места тва онова ,ама аз съм си леко несвит и като видя някаде по хубва женска компания и питам за места при тях и така става даже по яко ;) Какво да направя пипя по една две води сокчета ми това е 1во с кола съм 2ро от 10г непия и никой неможе да ме накара даже и за място в заведение ;) Това е кофти исторяи но и те са хора както се вика от мен ще изкарат малко ама от няколко пияни всички ще намажат хем завдението хем севитиорките ще им намаркират още !!! А това за тоалетните и гардероба си е под всякаква критика те са длъжни да осигурят тоалетна щом предлагат алкохол ,но не и платена то по тоз начин може да кажат ми тоалетната е 2лв пичове честито !!! айде мажете няма да пикаят ама жените няма начин каквито са пикли завдението ще натрупа баси и оборота.Но това е какво ад се прави като искаме да излизаме ще се съобразяваме с другите и това е просто така е устроен живота !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз затова неходя по дискотеки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооооо ще те накараме ти само се излъщи да минеш към Бургас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове кви са тия сметки от по 2500+ бре, колко хора ви е компанията?Сорри за оффтопа.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тея дето вардят тоалетните и събират пари за да се изпикаш им искам да ми предоставят касова бележка за да знам за какво съм си оставил парите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове кви са тия сметки от по 2500+ бре, колко хора ви е компанията?Сорри за оффтопа.;)

и аз тва се чудя ;) седа,чета,и гледам кат магаре при тея сметки от 1000+ лева , !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 200лв не нося в мен,щото всичко профуквам и на другия ден смятам какво можех да купя за Хондата.А за кенефа си е супер тъпо,направо нямам думи, остатък от бай тошово време.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие на дискотека отивате за да денсите или да се напиете седнали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...