Jump to content
kirech

Moже ли малко съвети за Honda Shuttle(феислифт) след 96

Recommended Posts

Здравейте,Понеже ме плашат със супер скъпи части и още по трудно намиращи се такива,реших да питам. Вярно ли е?Има ли тука хора дето да карат такова "животно".Интересува ме как ще върви на газ - евентуално.Гние ли като старите Шатъли.(преди имах такава ,но я украднаха).Затова и доста години вече избягвах японките. И двигателя здрав ли е както си е по принцип или да очаквам изненади,рейката протича ли, климатика дава ли ядове и не на последно място ако си поддържам скоростната кутия(масло и тнт) ще изкарали докрай..?Ами това е... тука съм се спрял на нещо подобно на това:http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=3

Редактирано от kirech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Привет.Първо не е лошо да използваш търсачката, не е обидно, а и на въпросите които си задал ще намериш отговор.Второ попитай пак търсачката.И трето - избора ти за модел е много добър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Това правих 1 час преди да пиша.Моля те ако ти намериш тема която отговаря на въпросите ми ,нека се изтрие моята тема стига да получа инфото което търся.Явно има проблем с търенето..:ph34r:

Редактирано от kirech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Малко практически съвети за ползване на търсачката има тук. Разгледай ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми предлагате автомобили на лично да знаете че нямам нищо против ,но търся пълен аналог на горната кола или нещо от сорта :автоматикхидравликаклиматикне разполагам с повече от 6000 лв ,даже и те са ми преко сили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinco

колега,и аз съм в същото положение-ако намериш сгодна колица,свиркай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

То не става без пари тия работи.Без пари са строшени, ръждясали... и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinco

Без да се заяждам,но и цената за 12 годишна кола е доста...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Германия, Шатъл 96-98-ма върви от 4000 до 8000 евра ... http://www.bg.autoscout24.com/List.aspx?vi...amp;mmvmd0=1785явно много зависи от състоянието на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,но за такива като мен като не разбират е рисковано да си купувам кола оттам,а тук няма приемливи коли. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

щом един от майсторите на форума кара такава кола мисля че получаваш автоматично отговор на повечето ти въпроси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Мартине "Без да се заяждам,но и цената за 12 годишна кола е доста... " а както ти казаха е от 4000Е до 8000Е в Германия.Ти какво искаш най хубавата най запазена за най ниската цена ако може двапати по ниско от колкото най ниската в германия??Вземи си Civic комби ( и пак едва ли ще намериш за 4000лв под 12години не изгнил) или нещо в диапазона на парите с които разполагаш а недеи да казваш че гроздето били кисело 12 годишно.А да...Аз едно време когато си купувах CIVIC съм навартял над 1500км в Белгия докато си намерия кола.Ти си прецени дали веднага ще попаднеш на най читавата ако отидеш на место да я купиш ;)

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли ти такава кола?(това е първото което трябва да решиш)Аз имам такава 2,3Никой не може да ме качи на друга кола вече.(нвповторима е)ЗАБРАВИ за икономия.(но си заслужава)Колата си харчи 15/100 в града и 12/100 извънградско.Газта при мен е табу,така че не мога да кажа как ще се държи с АГУ.За возия и функционалност .......без коментар.Купих я за 7600 Евро и не съм сменял НИЩО (е обслужих си я с ремъци,ролки,масла и филтри)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли ти такава кола?(това е първото което трябва да решиш)Аз имам такава 2,3Никой не може да ме качи на друга кола вече.(нвповторима е)ЗАБРАВИ за икономия.(но си заслужава)Колата си харчи 15/100 в града и 12/100 извънградско.Газта при мен е табу,така че не мога да кажа как ще се държи с АГУ.За возия и функционалност .......без коментар.Купих я за 7600 Евро и не съм сменял НИЩО (е обслужих си я с ремъци,ролки,масла и филтри)

Абе Омбре как караш ти бе?? какъв е този разход?? моята е 13 някаде градско а аз не карам икономично. извън градско с 100км/ч 8лкак и да е....Ако тази ти харесва да те кача в другия ми одисей 240кс ;) 2003та модела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SandO,не се заяждам.Изказвам мнение .Ако не може ,да спра да пиша тук?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SandO,не се заяждам.Изказвам мнение .Ако не може ,да спра да пиша тук?

Да бе пиши си, да не съм ти забранил??Аз изказах мнение цитирайки те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхее ,вие къде отидохте..спам ,спам!!!За сега гледам че в мобил.бг има доста Шатълки /автоматик/клима на цена около 6500 до 8000 лв..Честно казано чудя се между Мерцедес Вито и Шатъл ,но не бързам просто чакам да паднат цените до парите, които съм решил да дам защото така и така и с толкова не разполагам ,че да са ми в излишък..Така че споко и не бързайте ,кораба потъва бавно и вода ще има за всички. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме колегата киреч,явно и той мисли като мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме колегата киреч,явно и той мисли като мен. ;)

Не съм сигурен ,че мисли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...