Jump to content
Guest vakata7

Honda Accord

Recommended Posts

Guest vakata7

Здравейте!Карам Сивик 1993 г. и имам намерение за го продам или заменя за Акорд около 200 г./срещу доплащане разбира се/. Кажете ми нещо за тази кола. Чувам, че е много здрава, има хубава возия и т.н. Исками се инфо от някой колега, който е имал такъв автомобил.Благодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя акорд е 97г. 2.0 ТДИ 105к.с. и сам много доволен, невероятна колица. Вози хубаво (карал сам я по 4/5 часа без да слизам от нея и после не ми се е налагало да ходя по чакракчии :lol: ), харчи нормално 7л. нафтичка средно и може да се опира на всичко до 120-130 кончета по пътищата. Предполагам че за 2000г положението требва да е още по добро :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а прблем с паленето имаш ли, защтото нямам гарж :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Карам Сивик 1993 г. и имам намерение за го продам или заменя за Акорд около 200 г./срещу доплащане разбира се/. Кажете ми нещо за тази кола. Чувам, че е много здрава, има хубава возия и т.н. Исками се инфо от някой колега, който е имал такъв автомобил.Благодаря Ви

Колегите тук във форума с тоя Акорд ставаме все повече и повече (сигурно вече сме 10-тина ;) ). Гледам и в нащо мобиле има такива предложения (не е като преди 4-5 години). Колебанията Ти - дали си струва , трябва да приключат в деня в който осигуриш финансовата част. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за една годинка от както я имам в гараж е седяла горе долу два три дена проблем с запалването в следствие на студ не съм имал. Имах проблем но тои беше свързан с нагорели клеми на стартер и с една пиличка въпроса се реши много бързо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате моя Акордион е старичък 95 година ама как свирии ;) А сега сериозно колата е доста добра имаш пространство и комфорт при патуване ускорява добре и мисля че рахода е напълно нормален за този клас автомобили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря Ви колеги!Това мисля , че е достатъчно ;) Само последен въпрос-бензин , дизел или газ.Минавам до 10 000 км.Газта, май я изключвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10000 км=1100 л. газ по 1,22 лв. =1342 лв.10000 км=950 л. бензин по 2,40 лв.=2280 лв.10000 км=750 л. дизел по 2,50 лв. = 1875 лв.Консумативи и обслужване отделно.Всеки си решава сам,обаче в момента съм фен на газта.Аз минавам по около 25-30000 на година.Иначе с автомобила не си сбъркал,супер е ,преди карах BMW 318 и макар че за баварката лоша дума не мога да кажа,ХОНДАТА е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА ДА СБЪРКАШ.АЗ КАРАМ АКОРД 98 ГОД,КОЛАТА Е МН.ДОБРА,САМО ДЕТО РАЗХОДА НА ГРАДСКО Е ВИСОЧЪК-КАРАМ НА ГАЗ И ВЪПРЕКИ ТОВА.....ЗА ДИЗЕЛА ИМАШЕ ПОСТОВЕ- ЧЕ НЕ Е МНОГО ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ-КОНКРЕТНО ЗА АКОРДА,НО В СЛУЧАЯ САМО ОБОБщАВАМ МНЕНИЯ НА СЪФОРУМЦИ ОТ ПО-РАНО. С ГАЗ Е НАЙ-ИЗГОДНО, А И С ДИЗЕЛА ТИ СЕ ГУБИ АЛТЕРНАТИВАТА ВСЕ ПАК..ИНАЧЕ КОЛАТА Е УДОБНА,ЗДРАВА,ИМА И ВИЗИЯ..А АКО Е И ПО-НОВА- КАКТО СИ СЕ ОРИЕНТИРАЛ,ОщЕ ПО-ДОБРЕ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...