Jump to content
323f-fan

Vti 6 ген 0-100?

Recommended Posts

Колеги,колко е ускорението 0-100 на 6ген вти,че нещо не намерих инфо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8.0-1 sec-> 100km/h hatch 15.9-16 400 m8.1-2 sec.->100km/h sedan 16-16.1 400 m

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз бях чел за CRX 2 gen 150кс. ,че ги прави за толкова,ама за 6 ген. звучи абсурдноhttp://images.google.bg/imgres?imgurl=http...l%3Dbg%26sa%3DG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кое му е абсурдното

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ph34r::) :) :) много просто .... времето на 400 метра го показва. 6 -ген Вти(158коня) няма под 8 до 100 (те са по бавни от 5 ген(които са 7.7-8 за хатч и 7.8-,8 за седана) (това идва от теглото (5 ген вти(седан) наи се доближава до 6 ген )(по времена )а црх дава 7.3 до 100 защото ги прави на 2-ра(и е доста по лек) а ( другите на 3-та) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

да бе. то д14а3 прави 100 на втора, едва ли предавателното число на ВТи-то да е по-малко

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе. то д14а3 прави 100 на втора, едва ли предавателното число на ВТи-то да е по-малко

;) понже нямам вти и незнам колко вдига на 1-2-3-4-5 скорост :) а един от наи добрите ми приятели няма црх ;) и сигурно си ги измислям ;)пък д14ката ти прави 100 и косур на 2-ра защотото си с дълга кутия мои ;) аз и д16-ка имам и прави 95-8 ;) на 2-ра ;)(7600rpm) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко ся искате да кажете, че аз като съм решил и събирам деньги за 6г. VTi, да се откажа и да не си копувам щото са бавни ли?П.С. :) Дали едно К20 ще реши проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VTI-то седан прави 100 на втора,седана 5г. 0-100 7.9-8.Силата му е след това,тъй като до витека е мудна.Тайп-Р модел 2003 K20A2 за Европа 0-100 ускорява за 6,4.Не му пречи да върви и в ниските защото е много лек и въпреки това след като влезе в обороти е доста по бърз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОНЕЖЕ ;) вече сме в оф топик само ще пусна нещо нагледно :)

-СИВИК ВТИ б16а2 а за таип-р (2006-8) които невярва мога да пратя снимка с теста от списанието . 7.4-5сек до 100 по спомен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам мойта преди до прекъсвач правеше точно 100 на втора,сега на 9100 оборота прави почти 120км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко факти и размисли... Гумите през 91-ва не са били с качествата на тези които са сега + липаса на ЛСД и въпреки това 0-100 е за 7,3 сек.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам мойта преди до прекъсвач правеше точно 100 на втора,сега на 9100 оборота прави почти 120км.

и един мармот увиваше шоколада в станиол ....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...