Jump to content
HONDAANGEL

помощ за нов член

Recommended Posts

Здравейте!Купих си миналата седмица хонда це ер ве производство 2000 година.Кукличка е но искам да и направя обслужване - масло филтри климатик ходова част и двигател!Помогнете къде да ги направя тия неща плюс диагностика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита машинката и със здраве да си я караш. А сега си попълни профила - особено секцията Местожителство, за да можем коректно да те насочим!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита машинката и със здраве да си я караш. А сега си попълни профила - особено секцията Местожителство, за да можем коректно да те насочим!Поздрави!

Ако може и ориентировъчни цени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и ориентировъчни цени!

Първо честито за новата придобивка и със здраве да си я караш !Цените варират навсякъде. Аз лично смених масло за 60 лв. Кастрол / ЦРВ-то събира окололо 3.8 литра/ и маслен филтър за 8 лв. Филтъра на климатика е някъде около 30 лв..Хубаво е да си провериш и смениш маслото в задния диф. защото там възникват най-често шумове и проблеми. За там задължително слагай оригиналното масло за трансмисии на Хонда МТФ. Дифа събираше мисля около литър така че не е толкова важна цената от 18-20 лв. за литър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности!Един приятел си прави диагностиката в сервиза на булБратя Бъкстон над Фантастико и каза че това е сервиз на Омбре 2.Така ли е? Там ми е най - удобно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности!Един приятел си прави диагностиката в сервиза на булБратя Бъкстон над Фантастико и каза че това е сервиз на Омбре 2.Така ли е? Там ми е най - удобно!

Ей това е темата със омбре сервизите http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Бъкстон да не е официалния сервиз на Бултрако?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Точно така на булевард Бъкстон No 40 е официалният сервиз на "Бултрако" АД.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката и поздрави за избора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDAANGEL

как и къде да платя членски внос? Има ли да се продават шапки и фланелки?Благодаря за помощта!Вече се записах в Омбре сервиза за другата седмица;)!;)!!

Редактирано от HONDAANGEL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...