Jump to content
Guest PARADOX_sf

Помощ!

Recommended Posts

Можеш да ги отвориш и да боядисаш рефлектора с някакъв спрей имитация на хром. Виждал съм да го правят но лично аз не съм го правил. Има голяма вероятност да си прецакаш фаровете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В софия има на едно място възстановяват рефлектори, ма на теб ти е далеч....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате мога да ти взема два чисто нови фара за 50-60лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен има един пич,който ги хромира и стават като нови .Взима по 20лв на фар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888 912 828 инж. Рашков - намира се някъде на 4ти километър. те се занимават с такива неща и мисля че може да свършат работа... но цени не знам. Може да опитате също:http://galvanohimia.hit.bg/http://www.ideabg.com/clients/ewert/bg-index.php

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, с инж. Рашков засега не съм се свързала, но на http://galvanohimia.hit.bg/ не звънете. Говорих с хората и там не могат да ни помогнат, но ми дадоха координата на други хора, които извършват вакуумно разпръскване на алуминий и вакуумно метализиране. По-късно ще пиша какво съм постигнала. Пожелайте ми успех :dj: за благото на всички ни :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако искаш мога да ти подаря един ляв фар но без стъкло със здрав рефлектор,само да го намеря в мазето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се свързах с Виталий Шекерджийски. Говорих с човека и той се опита да ми обясни нещо, което моят женски мозък не разбира добре за съжаление. :D(( Технологията е вакуумно разпръскване на алуминий. Част от нея е лакиране със специален лак съдържащ втвърдител (дано не пиша глупости в технически). Самият лак бил скъп. Та ориентировъчна цена - 40 лева на рефлектор. Човекът твърди, че е спасявал с тази технология и локомотивни рефлектори. Ако пробвам, ще ви кажа какъв е ефекта. Ако имате интерес, мога да дам телефон за контакти. Намира се в София. Следващата седмица ще ми покаже мостра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в някой галваничен цех навремето на Жигулите мисля чеги вастановяваха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в някой галваничен цех навремето на Жигулите мисля чеги вастановяваха

Не съм сигурен, но мисля че чрез галванизация могат да се въстановят само метални рефлектори :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

прав е колегата. Технологията е вакуумно разпръскване, както каза колежката, а не потапяне във вана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...