Jump to content
pitbuls

бензинова помпа-6ум

Recommended Posts

колеги правих осн ремонт на купето на колата и като взех да махам бенз помпа 4е ми пре4е6е видях 4е е сложвна подвижно-пред задно ляво колело,но без да е захвабата,направих и стоика и я монтирах водоравно,успоредно на резервоара,но сега се появи нямав 6ум,доста брам4и помпата и подобен звук всв едно сас сламка надува6 в 4а6а с те4ност-балбук.тва дали е 4е помпата сам я сложил водоравно-в какво положение трябва да е монтирана,дали и е малко бензина-около5 литра и от тва каркори или скоро 6те си заминава.и ако може да ми каже нямкои дали мога да сложа помпа от 2 ген рекс-да6тата ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

От вектра 2000кубика-16 клапана помпата става с много леко преправяне, с малко по голям надув е но няма проблеми , аз вече карам няколко месеца с такава и нямам грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кола беше със външна помпа на същото място...оригинално беше закрепена на плътни гумени тампончета със вградени 2 болчета от двете страни...без твърда метална връзка между купето и помпата...явно за да не се предава шума по купето...но щом твоята шуми много...явно е за смяна...50-60лв. от всяка автоморга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да има твърда връзка между помпата и купето.От там идва странният шум.Едни тампончета ще ти решат проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...