Jump to content
Crx-Stilian

Honda Crx - гарнитура картер проблем

Recommended Posts

Здравейте,купих си Honda crx 1,5i 101 коня 1985 год.Колата е доста добра,много върви и има много power в нея.Но идва и проблема.На колата е правен ремонт (бутала и сегменти) и като я взех аз докато си я закарам вкъщи и ми беше изхвърлила доста малко и се оказа че гарнитурата на картера се беше спекла,беше станала твърда и се беше скъсала на места и е хвърляло масло,поръчах си нова гарнитура от http://japanparts-bg.com/zajavka-ok.htm за 20 лева,пристигна и я сложихме и карах аз първия ден 50 километра няма ядове няма никакви течове,днес навъртам пак 30 километра и като я вкарвам в гаража виждам диря от масло,слизам в канала и гледам гарнитурата скъсана на 2-3 места и от там хвърляло масло,картера не е крив,двигатела долу не е крив,ЗАЩО ТАКА ПОДЯВОЛИТЕ,сега ще взема за 65 лева гарнитура и ако стане същото и просто незнам какво ще правя,защо така е къса тая гарнитура :) дайте съвет какво да правя,не сме я притягали,с хубаво масло се кара колата а така да се къда тая гарнитура :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем имаше и мой приятел!Явно тези гарнитури са яко менте,защото не са маслоустойчиви и се разпадат на парчета :P Или си поръчай истинска гарнитура или монтирай само със силикон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моля те питай твоя приятел как е решил проблема,и кой модел Crx e неговия,какво е направил,аз сега смятам да си поръчам една от скъпите гарнитури за 65 лева но ако и с нея стане така и направо незнам :D минах от германска на японска кола и малко се разочаровам :D въпреки че знам колко са е тормозили предишните собственици пък и аз като видя вече голф на стъкото за задно и някак си педала на гаста самичак си пада ;) ,та по въпроса питай го как е решил проблема,много ще съм ти благодарен.Айде другите колеги само четете и нищо не пишите,давайте съвети :) че ми се кара звяра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета сега ми казаха една много СТРАШНА новина :D

100 лева за Оригинална гарнитура от Хонда БГ

Какво да правя да я поръчвам ли,много ме е страх да я сложа и тя да се скъса като предишната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици сменихме гарнитура на картера CRX- Del Sol (D16Z6). Поръчахме я в М&S В.Търново. Струваше ни 40 лв. До момента са изминати около 1000 км без никакви течове на масло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...