Jump to content
Guest kalos

Щипки, пластмасови нитове и др.

Recommended Posts

Guest kalos

Преди няколко дена ми се наложи да търся пластмасови нитове /щипки/ за разни кори подкалници и други на моята кола. Намерих една фирма специализирана в тази област.Адресът е Самоковско шосе #2 /на втория етаж/.Цените са прилични и обслужването е добро!по-късно ще дам повече информаиця, тъй като каталога им в момента не е в мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rommel

В момента ми трябват точно такива плазмасови нитове. Може ли да дадеш малко по-описателна информация как се срига до този магазин. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена ми се наложи да търся пластмасови нитове /щипки/ за разни кори подкалници и други на моята кола. Намерих една фирма специализирана в тази област.Адресът е Самоковско шосе #2 /на втория етаж/.Цените са прилични и обслужването е добро!по-късно ще дам повече информаиця, тъй като каталога им в момента не е в мен.

Ето по тази тема! Моля за повече инфо за фирмата, къде да ги намеря. Трябват ми щипките за бронята и кората в багажника. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих щипки в Ем комплект 33 в централния офис на Сливница. Имат добро разнообразие. За телефони и адреси на офиси погледни в секция "Контакти" в сайта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих щипки в Ем комплект 33 в централния офис на Сливница. Имат добро разнообразие. За телефони и адреси на офиси погледни в секция "Контакти" в сайта.

А за подкалниците стават ли тези??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.skiffy.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли дали имат щипките за предно стъкло към пласмасата? Става въпрос за Civic 5 ген. Хечбек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic_1994:Да беше разгледал преди да питаш!!!Положи минимални усилия да разгледаш посочените от колегите линкове и ще си отговориш на въпроса, не чакайте винаги всичко поднесено наготово!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена ми се наложи да търся пластмасови нитове /щипки/ за разни кори подкалници и други на моята кола. Намерих една фирма специализирана в тази област.Адресът е Самоковско шосе #2 /на втория етаж/.Цените са прилични и обслужването е добро!по-късно ще дам повече информаиця, тъй като каталога им в момента не е в мен.

Колеги, асортимента на тази фирма не винаги става за нашите коли, а фирмата се е преместила в Младост-2, бившата хлебарница Елиаз. А щипки намерих в ЕМ комплект на Сливница, има и като оригиналните, има и заместители. Само си носете поне едне щипка, за да намерите точно това, което търсите. За себе си смятам темата за приключила. Ако имате повече въпроси, моля на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...