Jump to content
Guest vesivanova

Civic 2.2i-ctdi Diesel Types Mt !

Recommended Posts

Guest vesivanova

Че сте заклети фенове на МАРКАТА ми е ясно, но мисля, че има и разбирачи. За това иде реч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става въпрос за тази година сивик -> http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=detailsтова за мен ще е най вероятно следващата ми кола, много ми харесва дизаина и, а и мотора вече е тествано че е достатъчно здрав и по динамичен от бензиновия модел:) за маздата нямам много информация, само знам че мазда май не слагат в дизеловите мотори тяхни агрегати ами на рено, но това не ми е сигурна информация , наскоро го дочух от едни "разбирачи"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно.. жена съм, но съм респектирана от ...ХОНДА! Или едното изключва другото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди погледни на живо 2те коли и си прецени коя ти харесва повече като визия... като вървене се съмнявам да има драстична разлика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично твърдо ти препоръчвам Хондата. Не защото сме заклети фенове на марката, или пък съм най-големия разбирач. Просто смятам че автомобила, който си харесала е наистина уникален. Веднаж съм се возил и спокойно мога да кажа, че усещането е великолепно. Съчетание между динамика,лукс, удобство и стил е на най-високо ниво. Мисля че в класа си този автомобил няма конкуренция на този етап. Не казвам, че маздата е лош автомобил, в никакъв случай. Но Хонда Сивик е просто твоя автомобил, повярвай ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...