Jump to content
Guest OXYGEN

Копиране на дистанционно за аларма?

Recommended Posts

Guest OXYGEN

Някой да знае къде могат да ми направят второ дистанционно за алармата на колата?Купих я само с едно и искам да си имам резервно. Чувал съм, че това е възможно, но не знам къде правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rusiq_81

Някой да знае къде могат да ми направят второ дистанционно за алармата на колата?Купих я само с едно и искам да си имам резервно. Чувал съм, че това е възможно, но не знам къде правят.

Елементарно е само трявба да имаш книжката на алармата с която си.Има една комбинация няколко пъти на контакт с натиснат сервизен бутон и влиза в режим запис,просто всичко е описано в книжката на последните странички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия въпрос. Чета, че може уж... Днес питах при едни алармаджии и ме отрязоха - не ставало... ХммАлармата е фабрична и май не съм видял книжка за нея досега. Чудя се дали да купувам второ дистанционно, ако не може да се "програмира".Нека, ако някой го е правил да сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фабричната аларма на хонда дистанционното се добавя по друг начин. Ползва се фабричен касетофон, по друг начин не става. Как точно се ползва не знам, но го четох на няколко места (даже мисля че го има и в манюала). За допълнително слагана аларма си има комбинация. На контакт, сервизен бутон (на някои модели се задържа), след това най вероятно се натискат 2-та бутона на дистанционното (заключване и отключване). Натиска се бутон от новото дистанционно и на повечето се връща ключа от контакт. Наистина ако не се разбере каква е алармата е малко трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпробвано на фабрична аларма - работи ;)

Не се използва оригиналното аудио. Има една комбинация от няколко пъти на контакт и натискане на unlock бутона, за да влезе в програмен режим. След това се програмират всички дистанционни отново - изтрива от паметта всички, програмирани досега! Много е лесно и става буквално за секунди :)

С допълнително поставени аларми не знам как става, но предполагам, че си има начин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега svetlio дай малко повече инфо за какво става въпрос. Първо - имам фабрична аларма и нямам дистанционно. Може ли да се намери такова от някъде, и ако се намери, можеш ли да ми го добавиш след като знаеш как? Виждал съм да се предлагат в ebay, но си нямам представа как да си го поръчам от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Лошото е че на страницата в ebay пише, че трябва да имам фабричен касетофон. Иначе аз го издирвам по модел и година на производство на колата. Можеш ли да ми пратиш снимка на твоето на лични?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...