Jump to content
TOMCAT

Настроика на Фарове за Прелюд

Recommended Posts

Здравеите, поради лек инцидент ми се наложи да сменя предниа десен фар на прелюда (4г.), и взех фтора употреба от англичанка. Проблемът ми е че новиат фар е настроен за дясно движение и свети различно. Опитах да го настроя с винтчетата отгоре но не се получи.Моля ако някои знае как се обръща за ляво движение, нека сподели. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите, поради лек инцидент ми се наложи да сменя предниа десен фар на прелюда (4г.), и взех фтора употреба от англичанка. Проблемът ми е че новиат фар е настроен за дясно движение и свети различно. Опитах да го настроя с винтчетата отгоре но не се получи.Моля ако някои знае как се обръща за ляво движение, нека сподели. Благодаря!

Не можеш да го обърнеш.Значи ти свети надолу и не виждаш нормално,като при ляв волан, банкета.Опитай като го монтираш да го изместиш нагоре или надолу.Ушичките за болтовете трябва да са с улей.Аз така пооправих мойте ангелски очи,но имам фуги между бронята и фаровете...... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и други винтове.Къси и дълги се настройват по отделно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами благодаря за идеите, аз все пак се надявах да има начин. А някои може ли да ми каже коя точно част от фара определя посоката и да я взема от оригиналния фар, тои е само със счупено стъкло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш рефлекторите за къси, след като отвориш фаровете. Но преди това все пак опитай да ги регулираш. И аз съм с такива фарове, наистина малко кофти на къси, но имам халогени и банкета си го виждам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...