Jump to content

Recommended Posts

Може ли някой да каже какво мисли за Hr-v. Или ако някой има преки наблюдения по модела да сподели....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен много ми харесва визията и идеята за повдигната неголяма кола - особено 4 вратия вариант... след година живот и здраве... единствено големината на багажника ми е чуденка дали ще ми стигне за 4 членно семейство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M&M

Карам Прелчд и сам ре6ил следващата(семейната) ми кола да е ХРВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам Прелчд и сам ре6ил следващата(семейната) ми кола да е ХРВ

Здравейте,Аз отскоро карам ХРВ и засега сам много доволен. За дълъг път не е супер комфортна, но за градско е върха. Надявам се зимата да сам още по-доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Аз отскоро карам ХРВ и засега сам много доволен. За дълъг път не е супер комфортна, но за градско е върха. Надявам се зимата да сам още по-доволен.

Смисъл? Шумна при висока скорост или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа. Вече съм собственик на HR-V 3 врати , за първи път се покатервам на Хонда ;). Супер е колата,през 5 мин вися през терасата да си я гледам ;). За дълъг път не знам, вчера пътувах Пловдив-София, не е зле, малко шуми, ама не е нещо страшно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Аз отскоро карам ХРВ и засега сам много доволен. За дълъг път не е супер комфортна, но за градско е върха. Надявам се зимата да сам още по-доволен.

Смисъл? Шумна при висока скорост или?
Не бих казал, че е шумна. По-твърдо вози и дупките се усещат. Имах предвид, че по-дълъг път от 2 часа няма да е много комфортен, но колата не е направена за комфорт в крайна сметка. Предимствата и са много, а и аз я сравнявам с возията на Мерцедес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...