Jump to content
JoePass

Картинг

Recommended Posts

Колеги тъй като е лято всички обичаме да караме и реших да ви предложа да отидем на картинг, но не е обикновен картинг. В квартал Бенковски в София има картинг писта, която е забавна има всичко необходимо, като шикани, спускания, надлез, тунел и НАЙ-ВАЖНОТО е че всичките картове са с двигатели на ХОНДА ;) помислете :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари е, какво е работното време, дай карта къде точно се намира ...?Дават ли да си закараш собствен картинг на пистата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 15 минути плащаш 12 лв за 10-9лв. Не съм питал дали може собствен картинг да си докараш но и това може да се провери очаквайте картата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

за 15 минути плащаш 12 лв за 10-9лв.

ъъъъъъъъъъъъъъ........ само аз ли не го разбрах ....чакаме картата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
Отговорено (Редактирано)

За 12 лв караш 15 мин,за 09 лв караш 10 мин :lol:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

ааааааа... баси колко съм проЗт ;)благодаря за разяснението, и на мен ми се кара картинг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде казвайте кога ще се ходи да дойда и аз,но си носете възглавници особено тези със среден и нисък ръст,че седалките са малко назад....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те за лилипутите (като мен) дават едни екстри към седалката, че да стигат педалите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и карта колеги с пояснение точно как да стигнете до там:lol:http://maps.google.co.uk/?ie=UTF8&ll=4...mp;t=h&z=16Тръгвате посока орландовци, преди да влезнете в квартала има светофар, на този сфетофар завивате в ляво и след него има още един сфетофар на който завивате в дясно по главната на орландовци минавате през голям център за строителни материали добре изглеждащ с кафенца и чудесии. От там само на право минавате по главния път, минавате през прелез и карате само направо. Виждате табелка бенковски някаде по пътя и карате направо. След няколко читалища и центъра на бенковски има от дясно малка табелка жълта с червн надпис КАРТИНГ ПИСТА!!! Там завивате в ляво по малко разбита улица и в края на улицата е картинг пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те за лилипутите (като мен) дават едни екстри към седалката, че да стигат педалите ;)

Да де ама екстрите са само 2-3 броя и останалите ще го духат.....затова си вземете по една възглавница да ви е мирна главата:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с тези картинги в Бенковски , защото там катастрофирах зверски по простата причина , че ми остана волана в ръцете точно на правата отгоре на мостчето и изхвърчах с максимална скорост от завоя в ливадата от там на долната част на пистата и в тухлената стена се разбих като "щайга".Добре , че някакъв късмет , да не улуча бетонените колчета в завоя защото тогава щеше да е .....................мани мани.Аз съм навит да ходиме , близко ми е до работата и редовно ходихме там , но проверявайте си картингите защото е опасно по някой път. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сме повече хора трябва да се уговори за да може не чакаме там.Знам че си правят състезания събота и неделя там разни групички и затова предупреждавам за да е всичко както трябва.ако искате да си направим и входна такса за участие между нас си по 2-3 лв и да има наградки за победителите:ranting:1-ва награда чаша Хонда2-ра награда химикалка3-та награда молив с гумичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА!!! Кога т'ва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda killer

27.07 Неделя сега обмислям в колко часа да е.Мен все ми се иска да е към 10-10.30 за да е по - хладно.Също така ако има мераклии може да отидем и на Красна Поляна.Пишете които сте ЗА и ще направим един мини списък съвсем неофициален за да знаем колко хора ще бъдем.поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

За :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JDM

Пуснал съм подобна тема преди доста време, за цясотно организиране на картинг срещи системно, но нямаше голям интерес към нея... И аз съм за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Аз съм ясна кат` бял ден!ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук изявили желания са хората със следните никове:

 

honda_killer

prelude

JoePass

CHIPSI

Morridina

JDM

Mandylion

Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има дрифт събор иначе можеше да доида да ви напукам каските

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drift Day 2 е тая събота и неделя , а ние го организираме за другата седмица колега рацер !Така, че заповядай и покажи как се кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА!Ако имам възможност ще доида! Идеята е много готина :ranting: ПОздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее верно бе ми ще доида да ви напукам шушоните колегата позна че съм рацер :dry::P:ranting::thumbs1::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук изявили желания са хората със следните никове:

honda_killer

prelude

JoePass

CHIPSI

Morridina

JDM

Mandylion

Karlo_Design

Dilqn_Mitev

street_force

 

10 човека до тук , а до тогава има поне 10 дена.

Незнам с колко картинга разполагат там , но остава алтернативата да идем на Красня поляна на пистата и там да караме.

Мисля че няма да има проблем да се пуснем поне 15 човека наведнъж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее 15 човека :ranting:, аз съм бачкал на картинг, ще дойда и аз да се гоним, а то 15 души ще стане голямо меле, има да събираме гуми по пистата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красна поляна не е оферта по две причини.имат само 6-7 нормални карта,останалите са доста по-бавни.втората причина е че ръководството им е от тъпаци и ще ни пречат да си правим гонката.иначе картинг пистата на Красна поляна е страхотно трасе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук изявили желания са хората със следните никове:

 

honda_killer

prelude

JoePass

CHIPSI

Morridina

JDM

Mandylion

Karlo_Design

Dilqn_Mitev

street_force

tazzz

ma4o

Ок нека да е интересната писта.

За пентбол идеята също е много добра.Нека видим как ще се развият нещата с картинга и после ще уредим и пуканицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

За, ама аз изявих желание отдавна, що не си ме счел, накърняваш чувствата ми :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук изявили желания са хората със следните никове:

ShEfA

honda_killer

prelude

JoePass

CHIPSI

Morridina

JDM

Mandylion

Karlo_Design

Dilqn_Mitev

street_force

tazzz

ma4o

Big Blonde Wolf

 

Извинявам се за чуствата ти сложих те и преди мен дано компенсира болката. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига че ще трябва и бензин да си носим там в тубички :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и аз изявих желание, ама... и защо стига? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук изявили желания са хората със следните никове:

ShEfA

honda_killer

prelude

JoePass

CHIPSI

Morridina

JDM

Mandylion

Karlo_Design

Dilqn_Mitev

street_force

tazzz

ma4o

Big Blonde Wolf

vex

 

Шегувах се просто!

Ще трябва да се разделим на 2 или 3 групи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми освен да има класиране, елеминиране и накрая победители :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги на пистата има 12 карта с еднакви възможности, сините са с една и съща предавка и набират по-бързо за разлика от червените които са с по голяма максимална скорост но разликата е в предавките не в мошноста на двигателя. Всички картове са с 200cc 6.5 hp. двигатели :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полезна информация е това!Значи по - леките хора трябва да са на картовете, които имат по - висока максимална скорост, за да не изхвърчи някой от по - едрите на някой завой ако се е засилил прекалено много :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и един наум :D , защото не е сигурно дали ще бъда в София по това време :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Полезна информация е това!Значи по - леките хора трябва да са на картовете, които имат по - висока максимална скорост, за да не изхвърчи някой от по - едрите на някой завой ако се е засилил прекалено много :thumbs1:

Споко не се засилват чак толкова много :DАз имам въпрос - работил съм на картинг в Америка 2 години и там слагат ограничители на двигателите, да не се засилват докорай ( това едно защото американците са тъпи шофъори и второ за да си пазят картовете ) та тук на тази писта инфо дали са с ограничител?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички освен един карт са с ограничители. Тъпото при този без е , че ако му изпуснеш оборотите в завой(което аз постигах почти винаги :thumbs1: ), после доста бавно ускорява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

и аз искам :thumbs1:ще доида да ви покажа :D))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...