Jump to content
-=airman=-

Продавам Civic 5ген, Vtec-e, 95г.

Recommended Posts

Здравейте!

В средата на август заминавам в чужбина и затова се налага да си продам любимата количка...

 

HONDA Civic VEi, хечбек (3 врати), 1995г. Двигател VTEC-E (икономичният ВТЕК) 1.5 литра, 90 кс, катализатор, на инвалид е но вече 4 години е в БГ колата, 120 000 км пробег, тапицерията е здрава и без забележки, МР3 плеър Panasonic 50x4, прекарани са кабели и за задни тонколони, 2 комплекта читави гуми - летни и зимни купувани 1ва ръка, оригинални тасове, Каско до май’09, аларма с централно, оригинален имобилайзер, серво на волана, чупещ волан, климатик напълнен преди 1 месец, 2 еърбега, двигателят не е пипан в България (освен тривиални неща като свещи и пр.), има забележки по боята, леко са огънати дясна врата и панел, тръбата на гърнето трябва да се завари. Цена - 2800лв, без много коментар.

Колата най-често през деня е около Хилтън, вечер е във Владая. Не бързам с продажбата, че ми се иска на нещо да се возя до 15 август все пак :lol:

За контакти - тук, или на 088 97 97 009.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който вземе хубавицата ми, после отговаря с гъза си за нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

На тая бяла бегачка трябва да и се сложи един такъв бял надпис.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена: 3 200 лв. = малко над 1000 литра бензин.

 

Нека да обобщя инфото от първия пост и да добавя ново:

HONDA Civic VEi, хечбек (3 врати), 1995г., 114 000 км пробег - реален

Двигател VTEC-E (икономичният ВТЕК) 1.5 литра, 90 кс, катализатор,

На инвалид е но вече 4 години е в БГ колата – т.е. все едно я купувате от „нормален” продавач

Тапицерията е здрава, салонът е без забележки

МР3 плеър Panasonic 50x4, предни колони с метална мембрана, прекарани са кабели и за задни тонколони

Летни гуми 14’’ – предни Ласса с 6 мм грайфер, задните не ги помня, но имат грайфер и те.

Зимни гуми 14’’ – Сава Ескимо – 7мм грайфер, задните май бяха Марангони, гумите са купувани 1ва ръка, оригинални тасове

Каско до май’09, аларма с централно, оригинален имобилайзер

Антирадар

Серво на волана, чупещ волан

Климатик обслужен преди 1 месец, 2 еърбега

Двигателят не е пипан в България (освен тривиални неща като свещи, ремъци и пр.)

Маслото (Елф) и филтрите са сменени на 110 000км, на 15 март 2008, ремъкът е сменен на 64 500 км, ролката не е – беше нова тогава.

Предницата е ремонтирана септември миналата година (шарнири, втулки, рейка), но пак нещо потропва.

Има забележки по боята – одрана е задната броня, има 2-3 петънца ръжда, дясната врата е одрана, десният панел (заден калник) е огънат

Тръбата на гърнето трябва да се смени.

Когато я купих беше ударена отзад, но не беше сериозно – ако питате имала ли е удари.

Колата най-често през деня е около Хилтън, късно вечер е във Владая.

Въобще не я бързам продажбата, мисля да е към 10 август, че ми се иска на нещо да се возя докато замина все пак. А може да си я оставя да си ми седи, ако няма навитаци :rolleyes:

За контакти - тук, или на 088 97 97 009.

 

Като измия колата (че вчера в дефилето беше тирове + дъжд и кал) – ще подменя снимките :D

 

Зимни гуми:

Публикувано изображение

Летни гуми:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Дясната врата и панела:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Кош (тези дни):

Публикувано изображение

 

Салон (тези дни):

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Качих нови по-добри снимки. Забравих да снимам двигателя, но то няма кой знае какво да му се гледа май... за сведение: не съм го милКлючодържателя от подписа и лепенката ХОНДА фен клуб вървят в пакета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каде заминаваш тоя път? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

За Дубай, мой :)Не пускам тема за това, щото света не се върти около мен, но по принцип отивам там да си правя кефа, да пътувам много насам-натам, да излизам със стюардеси и от време на верме (поне аз така си го планирам, не знам работодателя дали ще е хепи) да сервирам на хората в самолетите, щото Емирейтс ме взимат за стюард всъщност... :-DАко беше дошъл на ЕКОто, щеше да разбереш и подробности.. нищо, следв. вторник :)Не е трудно да станеш като мен, ако си заинтересован - юе ти кажа как, сайта май беше нещо от рода на cabin-crew-recruitment-days.com :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P По-горе качих по-ясни снимки на гумите - за да видите какъв бесен грайфер имат.

Също и снимка на двигателя.

Пожелахте да видите още снимки (той си знае кой):

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Здравей!Аз вече доста отговори дадох, но на лични - хората ми пишат там :DДа, инвалида ми е роднина, дори тези дни ще отида да си извадя генерално пълномощно, както и застрахователна оценка, та като дойде купувача да не се мотаем и аз и той излишно, а да свършим работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, не останааа!Up-вам се сам, щото всички ми пишат на лични...Погледнато реално само каското, алармата, зимните гуми и кас'тофона са ви 600 лв... подарък... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадена!Моля администраторите да затворят/изтрият темата. Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...