Jump to content
BorisD

Honda Accord 98-02 Made In Uk

Recommended Posts

Здраейте,Интересува ме мога ли да си сложа друг мотор и кой е най-якия вариант за заменка.Сега съм с 2000куб. Vtec 147к.с., но искам да изкъртя секъв вид мивки и да набия некой 200 или 220к.с. мотор.По-принцип ми кажете само кой става, не е проблем да си намеря всеки един двигател.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ИНФОТО :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз бих ти препоръчал това http://www.auctiva.com/hostedimages/showim...,0&format=0:thumbs1:J30A 3.0 24V SOHC VTEC V6 PGM-FI 2997 240hp@6100rpm 293Nm@5000rpm

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде ги намираш всички тея двигатели, я раздуй :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей "побратиме" :thumbs1: Ако наистина искаш да къртиш погледни 3-литровият шестак от щатската версия. В тоя случай ще падне яко къртене щото е обърнат (не е пред теб а е в дясната част на коша) и ще ти трябва и скоростна кутия и още "бог знае кво" . По-слабият (212 кс.), но далеч по-лесен вариянт е мотор от тайп-Р версията (тая дето ти е в профила), но Ти решаваш дали си струва щото по мощният мотор трябва да се куплира с по-висока степен на контрол. И като се почне , едно по едно , разсрочено във времето а и няма да е евтинко - та не е ли по-добре да продадеш тая колица на някой "улегнал" човечец, па ти да си вземеш наготово и "олл инклузив" едно тайп Р че - гледам не са скъпички. Поздрави и по-зрели :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Не мога да я продам, защото вече съм дал около 6-7 хил. лева по нея (все нямам време да я снимам за да видите за какво става въпрос),а и чесно казано ми на сърцето тази кола, предпочитам да работя по нея отколкото да взема някой Тайп Р и тепърва да започна да се занимавам с него.Когато пуснах темата целта ми беше някой да ми каже как мога да сложа по-мощен мотор, който обаче да не налага дръстично преправяне на цялата кола, а иначе можем да си говорим за шестаци и осмаци цял месец.С други думи, става ли да сложа на Акорда мотор от Прелюд - H22A5 или H22A8, аз мисля че е напълно възможно и съм далеч от мисълта че няма да дам една кофичка с пари ;) БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е гот ако това което правиш (дай снимки) по нея вдъхнови някого , а относно качването на мощоста, ако иде реч за 20-30 коня -що не поразпиташ за "чип тунинг" - ще е поне с една 0 по-малка инвестиция :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще е гот ако това което правиш (дай снимки) по нея вдъхнови някого , а относно качването на мощоста, ако иде реч за 20-30 коня -що не поразпиташ за "чип тунинг" - ще е поне с една 0 по-малка инвестиция :lol:

Абе да ти кажа почвам да се замислям за чип-тунинг, той вдига мощноста около 7%, на 147 коня 7% са си почти 11 коня демек 158к.с. и като се има предвид че при чип-тунинга се оптимизира напълно мотора предвиждам един не лош резултат ;) .А снимки утре, че днес няма да имам време. Редактирано от BorisD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...