Jump to content
ManiaK

Продавам (заменям) Civic 6 ген купе

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Продава се Хонда Сивик 6 ген купе, американско изпълнение 1996г, работещ климатик, черна!

 

Колата е с регулируемо окачване КОНИ отпред, с angel eyes, кристални стопове, регулируемо алуминиево антикрило, джанти 15-ки, доста стабилно гърне (не е от тези пазарските), работещ неон под задната част на колата и вътре в купето, intake cold air sistem АЕМ + спортен филтър Ractive, спотрни седалки, задни кожени седалки, спортни колани Sparco, педали Sparco, спортен волан, оборотомер с шифт лампа, музика: CD Pioneer + елипси Boshman, централно с аларма и пейджър на който получавате сигнала от алармата! Годишна винетка

 

Колата е на колега така че ако има някакви въпроси звънете на телефона а той е 0887951337 Любо

 

Цена: 7500лв (с лек коментар при сериозни купувачи)

Принципно е възможен и бартер за някоя по-евтинка Хонда с доплащане от ваша страна (офертите може да ги пускате в темата но задълително да са със снимка и подробно инфо за колата)!

 

ето и малко снимки:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената може да се намали значително при сваляне на някой от елементите от колата! Това зависи изцяло от от вас.... до колкото знам има опция колата да бъде продадена и напълно сток! За допълнителни жокери ползвайте телефон 0887951337! :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително,че се намесвам но колата не е витек и не е 125,а 105 коня D16Y7 без витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз имам 1.5 В-тек 6-та генерация и я карах тази , карах и на колегата които пусна темата и тази върви къде къде повече... пък и доколкото разбрах и по документи е 125 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//offtopicНе знам Ради дали това е забелязал, но аз нещо не мяркам втек соленоида .... а и тоя всмукателен колектор ?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде малко :) :) а каде се стреля за заиче :) малко е направена като стрелбище на панаир а сега сериозно по темата това не е втек и се ми се струва че ако махне допълнителните екстри ще има по голям успех в продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...