Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Пичовеееее утре 21.07.09 година от 20 часа на лукоил всички желаещи да станат бъдещи хондаджии да заповядат :o Кико земи тури твойта убавица на аватара много по красива е от това същество което си сложил в момента :) и е много по бърза от него...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичовеееее утре 21.07.09 година от 20 часа на лукоил всички желаещи да станат бъдещи хондаджии да заповядат :D Кико земи тури твойта убавица на аватара много по красива е от това същество което си сложил в момента :angry: и е много по бърза от него...

ОК! Ето я :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

04.8.2009 от 20:00 ч. който дойде последен черпи :):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вторник няма да сме всичките,Яжо и Кико са на море,а и Деси го няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вторник няма да сме всичките,Яжо и Кико са на море,а и Деси го няма.

И хокея също ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момцииииииииииииииииии утре 11.08.09 година сички сме на линия от 20 на лукоил да си го знаете:thumbs1: санкциите са ясни баце ви Яжо отива да си пие ракията че ше се сгрее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегай те се за утре,че става напечено.Цено до две седмици прави още една Лада и "нема Явор нема никой,тия Хонди не могат да вървът" :D:D:);):thumbs1::);):D:D:D:D:D;);):lol::lol::lol::D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегай те се за утре,че става напечено.Цено до две седмици прави още една Лада и "нема Явор нема никой,тия Хонди не могат да вървът" :D:D:);):thumbs1::);):D:D:D:D:D;);):lol::lol::lol::D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:бах мааму кво ше праим сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:бах мааму кво ше праим сега?

Ше се обадиме на Боби да дойде да го намлати с д15-ката. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегай те се за утре,че става напечено.Цено до две седмици прави още една Лада и "нема Явор нема никой,тия Хонди не могат да вървът" :D:D:D:D:):P:D:D:D:D:D:P:lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:бах мааму кво ше праим сега?
хондичката ми Редактирано от kiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Кико колата ще върви зверски.Утре ще се видим на срещата. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата днес ще е както всеки път 20:00 LukOil, които искат да заповядат, за редовните е задалжително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата днес ще е както всеки път 20:00 LukOil, които искат да заповядат, за редовните е задалжително

Аз мислех да пътувам днес за Враца и да присъствам, но претърпях инцидент и затова ще посетя столичната групичка, за да не съм на сухо! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшш, не че нещо ама утре е вторник! Да няма после "ама аз забрайх, ама аз не съм разбрал" и т.н. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема бе калмарче тама сме сите ;) само за инфо в неделя ще идват Мартин, Дойчин и Бойко на пистата така че ще видят всички какво е това японската сила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема бе калмарче тама сме сите :lol: само за инфо в неделя ще идват Мартин, Дойчин и Бойко на пистата така че ще видят всички какво е това японската сила ;)

Охооо - там съм! Даже може да успея и за утре вечер, ама а да си не насилвам късмета! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително,че ви пиша в темата.Ще ви прозвучи малко смешно,но все пак да питам.Трябва ми някой от Враца с много свободно време и желание да помогне.Преди 5 години купих една Хонда от инвалид с генерално пълномощно.Сега искам да я прехвърля,но нотариуса ми каза,че ми трябват и две декларации за продажба на автомобил.Та въпроса ми е ще може ли някой да ми направи тази огромна услуга да отиде с някой ваш нотариус при инвалида да ми ги извади.Плащам всички разходи че и отгоре.Ако някой се съгласи допълнително ще му дам адреса.Благодаря за вниманието :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич с удоволствия всеки един от нас би ти помогнал но проблема е че сме малка групичка във Враца и през деня всички работим и нямаме време да се занимаем с твоя проблем, ако трябва ще ти покажем каде са нотариусите и тн. но няма кои да свършим твоята работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е далече,1000км. е идване и прибиране...ама май ще се наложи като гледам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ще се сбирате ли днес? Понеже съм горе в Балкана мислех ако слизам надолу да ви видя какво правите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че сме там - заповядай. :Pп.п. Абе тоя твоя прелюд да не е сив? o_O Щото преди няколко дни се качвах "горе в балкана" :) на басейнче в хижата на АЕЦ-а и там на паркинга имаше една 4-та ген прелюд сив със кристални стопове...май. :o

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли съм пропуснал да видя рекса? Иначе това е моя Прелюд :o. Някой ако идва пак насам, да се обади, аз в петък ще изчезвам (за малко)ПП:Сега се сетих че миналата година като ходих да ви видя, тебе и yajo ви нямаше

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ни бъркаш с Яжо, моята е от същата порода, ама не е рекс. :o

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всичките на язовира в 19:00часа намерил съм два бързи голфа. :) (Пенчето и Байовия)

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва се отнася и за хората с малки деца който закъснее глобата е една арианка тъмна стегайте се у кръсто!

А така това е хубаво правило.трябва да има адреналин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да намина да се пусна, че утре мисля да си изправя джантата и да вулканизирам дясната гума, която Жоро ми я продаде спадаща... ;)Ся тамън колата се е поотпушила, мое се мерна с Пенчето...примерно... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме Жоркаааа аз може и аз да се пусна с някой и без това колата не сум я карал от доста време! вече съм и със оригиналния регулатор и колата тръгна да върви много зверски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите господа от скоро съм регистриран в този форум, но следя развитието му от година и малко:D интересува ме: посещават ли го хора от Враца и дали ще може да си организираме една среща както го правят феновете и в другите градове. ;) нека пишат всички врачани;)

там сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите господа от скоро съм регистриран в този форум, но следя развитието му от година и малко:D интересува ме: посещават ли го хора от Враца и дали ще може да си организираме една среща както го правят феновете и в другите градове. :ph34r: нека пишат всички врачани:D

там сме!
Редактирано от kiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да намина да се пусна, че утре мисля да си изправя джантата и да вулканизирам дясната гума, която Жоро ми я продаде спадаща... :ph34r:Ся тамън колата се е поотпушила, мое се мерна с Пенчето...примерно... :D

Ник да и покажеш една сток Б16 как убива АБФ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторник е нали никой не забравил?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте от още един врачанин. Ще се радвам да се запозная с още хонда - фенове:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заповядайте във вторник от 20:00ч. на Лукойла на кръговото да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Slavkov 84 И аз съм от Враца може ли да дойда и да напрайме една дръпка с една много агресивна жълта кола хи хи хи Марката няма да я споменавам само ще ги сложим на старта и ще видиш че ще бия хо хо хо ама на разход на бензин бе Жорка :D:) Найстина пичове щом сте от Враца заповядайте във вторрник :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма сте шматки и двамата....единия го познавате бе. /или поне така предполагам ;)/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички на линия:rolleyes:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой познава ли едно момче с черен сивик хеч , който работи в кадифето , че имам да го критикувам отното музиката с ,която зарибява пичетата в ЕГ :rolleyes:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сме на линия Кико!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...