Jump to content
milen77

Проблем с вратата

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам следния проблем:Колата ми е Хонда Сивик D15Z3. Имах проблем с машинката за отваряне на дясната предна врата. Свалих я и я ремонтирах след което работи около 2 месеца. Изведнъж вратата блокира и в момента не мога да я отворя изобщо. Прозореца ми се скапа и не знам какво да правя. Не мога да сваля кората за да погледна какъв е проблема, ключа не отваря, пълен блокаж,изобщо не знам как да постъпя. Преди да съм направил някоя простотия да строша нещо непоправимо реших да попитам във форума по-умни от мен глави ако могат да дадат някое съветче. Много съм ви задължен предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти колега :) А защо първо преди да пуснеш нова тема не се поразрови с търсачката из форума и раздела "Технически въпроси", защото вече има такъв въпрос и абсолютно същата тема (макар и за шофьорската врата) която дори е на следващата страница и е само от преди седмица-две !!! Ето виж ТУК :( Хайде успех и да пишеш докъде си я докарал с ремонта :D

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си, вземам си бележка, но даже не предполагах че друг ще има същия проблем, а и компа ми е непрекъснато зает а и все нямам време и таман ми падна в ръцете, та реших да не губя ценно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш, четеш, търсиш, четеш и така докато наистина не намериш отговора на твоя проблем и чак тогава пускаш нова тема !!! Иначе другото е :D:D:( и вятър в ушите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва с вратите маи е глобален проблем и аз влизах през другата врата 2 седмици хи4 не е удобно как сам 193cm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest milen77

Не знам. Тази кола просто ме побърка. Два пъти лепих външни дръжки, веднъж вътрешна, машинка за централно се скапа, имам проблем и с двете предни, странични стъкла. Изобщо чесно да си говорим, май англичаните са се изложили в тази част от интериора. Хубав двигател, хубава кола... ама сглобявана в англия. Японското си е Японско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ами ела при мен и ще я отворими оправимна Цар Освободител 14 до Папагалами е Ключарското ателие.0887574144

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратата се отвори. Сама. Адски странна работа. Все едно никога не е имало проблем. Нямам логично обяснение и сега всичко е нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тръскането се е отворила.пак ще блокира след времевземи я оправи докато се отваря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...