Jump to content
lalchev

Гарнитура на капака

Recommended Posts

Преди няколко дни си смених гарнитурата на капака, т.к. ми се бяха зацапали свещите. Купих нови( 130 лв.) и сега като проверих - пак има масло. Оказа се че гарнитурата която са ми сложили си е за модела ( сивик 1.5 95г 90 коня ) но липсват някакви уплатнения околу свещите. "Майсторите" решили да импровизират и управили проблема със силикон. Да ама Не. ТА сега ми се иска някой да ми помогне, като ми каже от къде да си намеря такава гарнитура защото питах на много места и навсякъде ми предлагат стандартна без кръгчета. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръ4аи си кръг4етата отделно от кадето си си поръ4ал и гарнитурата.Днес си поръ4ах съ6тите кръг4ета,питах дали не вървят в комплект с гарнитурата но ми казаха 4е не са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! Търсенето продължава, дано да намеря някъде. И един малко тъп въпрос : ако я карам така още 5-10 дена има ли опасност за двигателя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, от кой град си? ако си от пловдив мога да ти кажа от къде да си купиш. някъде около 1лв ми излезнаха на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената в Бултрако на 1 кръгче е 10,29лв с ДДС! Колега би ли ми казал къде от Пловдив мога са си взема въпросните уплътненията. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици си я смених и аз но тъй като преди 3 години я сменях знаех 4е трябват тия уплътнения за под свещите и си взех. Ако можеш да си вземеш в София има на ул.симеон като тръгнеш от одрин към опълченска на следващата пряка от ляво пише японски авточасти и там продават коммплект уплътнения за по малките детайли на двигателя за 15 лв ако не се лъжа и ги има тези но пък няма 2-те уплътнения под двата болта на капака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xorer, пиши лично да ти обясня къде да идеш. ама трябва да си носиш една от старите гумички, щото там нямат каталог за хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...