Jump to content

Recommended Posts

разширителния съд добре, ами в радиатора как е положението? отвори капачката и пробвай да сипеш малко вътре да видиш дали поема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дам, забравил съм да напиша, че и там си е добре. Има си до горе течност. По принцип първо там доливам и после в разширителния съд при нужда. Има ли някакви настройки за запускане при определена температура, или може би самия датчик трябва да се смени ?

Редактирано от biko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по принцип може ли да се замени само датчика? Забелязах още нещо - като изключа двигателя при загряло положение (без да дочакам да се включи перката, която както казах се включва доста късно) и след това дам на контакт перката си включва и охлажда до нормалното ниво. Странно защо не се включва когато трябва при работещ двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много страннен проблем имаш. Провери дали релето е наред или предпазителите. Датчика би трябвало да е наред според това което описвашВиж тази тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не беше от термостата понеже си минаваше топлата вода.. оказа се лош контакт на датчика, малко почистваща течност и в момента си включва перфектно перката ( малко да мине от 1/3 и се включва). Днес смених ангренажния ремък и ролката. Майсторлъка ми излезе 70 лв за това, според вас нормално ли е? Обаче някакъв странен звук (който прилича на търкане на ремъка в пластмаса ) ме притеснява. На празен ход се чува два пъти в секундата. Утре мисля да ходя да питам майстора какво правим..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

иди и виж. иначе цената е нормална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest biko

Ами днес оправиха проблема, но майстора каза да ходя на диагностика за делкото. Бягало с половин зъб..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 лева беше ролката, ремъка 25 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...