Jump to content
me4okat

Защо не мога да публикувам

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Имам за продавене няколко хондички обаче не мога си ги пусна. някой може ли да ми каже каква е причината и как мога да ги пусна. Предполагам че доста хора ще са доволни защото доколкото знам не са доста хондите на части в България.

Редактирано от me4okat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман...Защото това е фен - клуб, а не пазар за автомобили! :bounce::plane:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23897 може би тук ще намериш отговора на въпроса си... това дали ще го разбереш, е въпрос на личен избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :bounce: Не искам да те разочеровам, но според правилата на клуба (които явно не си имал верме да прочетеш), трябва да направиш 50 поста във форума и чак след това имаш право да пускаш обяви във форума. Дано да съм ти помогнал.Относно колите които имаш за продан - случайно да имаш Сивик 6-та генерация, 1.5 LS, хечбег :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :bounce: Не искам да те разочеровам, но според правилата на клуба (които явно не си имал верме да прочетеш), трябва да направиш 50 поста във форума и чак след това имаш право да пускаш обяви във форума. Дано да съм ти помогнал.Относно колите които имаш за продан - случайно да имаш Сивик 6-та генерация, 1.5 LS, хечбег :plane:

ами не, имам 5-ген хечбек, кончерто, и акорд комби.благодаря ти за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest me4okat

Аман...Защото това е фен - клуб, а не пазар за автомобили! :bounce::plane:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23897 може би тук ще намериш отговора на въпроса си... това дали ще го разбереш, е въпрос на личен избор.

аз не си продавам колите а си продавам частите и такива отворени като тебе като им се счупят трошляците се молят на такива като мене дето имат части за хонди да им продадат нещо щото на магазина скъпо. :cool::o :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

и такива отворени като тебе като им се счупят трошляците се молят на такива като мене дето имат части за хонди да им продадат нещо щото на магазина скъпо. :plane::cool::o

:bounce: дали има съмнение в някой дали мястото ти е тук след такова изказване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Мммм.... първо, не е трошляк, а Хонда! :plane: И второ, ако се счупи толкова, че да имам нужда от евтините ти части, значи съм карала пияна или ми се е хвърлил 150-килограмов пешеходец на капака...

 

Не съм искала да се заяждам, а да ти покажа правилата, които ти не си си дал много зор да прочетеш, камо ли разбереш.. Ако някой от модераторите реши, че имам нужда от евтините ти части, ще ти пуснат темичката :bounce: Дотогава... добре дошъл във ФЕН клуб Хонда, и както някой беше казал... "Желаеме Ви от сърце приятни мигове със нас" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман...Защото това е фен - клуб, а не пазар за автомобили! :):)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23897 може би тук ще намериш отговора на въпроса си... това дали ще го разбереш, е въпрос на личен избор.

аз не си продавам колите а си продавам частите и такива отворени като тебе като им се счупят трошляците се молят на такива като мене дето имат части за хонди да им продадат нещо щото на магазина скъпо. :);) ;)
Доста грубо изказване, още повече към дама!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...