Jump to content
xzibi7

неоходими мнения за пускане на тема

Recommended Posts

отнася се за купувам/продавам, незнам колко мнения бяха нужни (мисля, че 30).. и сега като търся кола и искам да пусна обява трябва да започна безсмислено да флудя, само и само да се сдобия с тях така ли? според вас не е ли излишно това :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може би да се разделят купувам/продавам на 2 отделни? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san

Съмнявам се, че от коментирането на правилата и функционирането на форума ще последва нещо, но Ви желая успех :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отнася се за купувам/продавам, незнам колко мнения бяха нужни (мисля, че 30).. и сега като търся кола и искам да пусна обява трябва да започна безсмислено да флудя, само и само да се сдобия с тях така ли? според вас не е ли излишно това :)

колега това е форум а не автосалон.и закво ти е да пускаш обява, чети какви коли се продават и ако те устройва някоя се обади на оставения номер :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,пределно ясно е,че по тази тема се е изписало толкова много,че от още един изказал се,никой няма да го заболи глава:rolleyes:.Само дето моето изказване ще е малко по-различно от темата.Случайно научих за сайта и имах голямо желание да го посетя,като това ми желание беше свързано и с факта,че ми трябваше нещо за колата,което трудно бих могла да намеря.Веднага се отказах да пускам обява,предполагам се сещате защо:angry:.Както и да е,много бързо намерих каквото ми трябваше,но от тогава почти всеки ден си влизам тук,повечко чета,по-малко пиша...Но основната ми идея е,че от известно време насам доста грижи положих по колата си,започнах да оправям едно по едно дребните забележки по нея,дори се замислям за тунинг,за нов цвят...с една дума май ставам фен(не че преди не си я обичах,де,но то беше поради причината,че върви много,гори малко и не ми създава ядове):pppТа искам да изкажа благодарност на създателите,модераторите и всички участници в този сайт,от мое име и от името на количката ми.БЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отнася се за купувам/продавам, незнам колко мнения бяха нужни (мисля, че 30).. и сега като търся кола и искам да пусна обява трябва да започна безсмислено да флудя, само и само да се сдобия с тях така ли? според вас не е ли излишно това :rolleyes:

Ако си сериозен, може да си пуснеш изискванията на лично, на някой колега и той да ти пусне обявата с твоя телефон и кординати, а ти да си я следиш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам обяви всякакви! 5 лева за новорегистрирали се колеги :angry::ppp:ppp Майтап, да не вземете да ме затрупате сега :rolleyes: По едно време тук се напълни с некоректни търгаши колега.Просто нямаше начин да трупат раздела с мизерии и за това се наложи тази мярка.Знам, има много свясни хора които искат да си пуснат обявата и хора които са фенове на марката с потенциал но с цел запазване на добрия тон и коректността на обявите(съответно сигурността на членовете на форума да купуват и продават) това с мненията се налага.Ба*ти изречението дето написах.... :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7
Отговорено (Редактирано)

много се запалих по тези машини (по-точно едно приятелче с матор хонда и мислеше да си взема и кола хонда и ппкрай него се запалих така...) направо вече съм луд по тях и си търся вече доста време, но все не намирам подходящата оферта :ppp ... и ако е рекъл Оня отгоре искам да си взема нещо читаво на приемлива цена :angry: малко ми плямпат наще, че имали скъпи части, но все пак си мисля, че със 300 левчета, които са си само за мен - излизания, шопинг и бъдещата кола би трябвало да си угаждаме с нея :ppp:rolleyes::ppp

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , много се радваме, че си избрал правилната марка :rolleyes:Това че не можеш да пишеш в разделите купува според много от нас е недомислица, НО правилата са си правила, а това е особенност на този форум - или си съгласен с условията които би трябвало да си прочел на влизане или не си за тук !Също така тази тема не е за този раздел и поради тази причина преди да бъде затворена ще я преместя на правилното място :angry:П.П. нямаш проблем да помолиш някой колега да ти пусне темата с исканията , но първо си изясни какво искаш и дали това е мястото където ще го намериш :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...