Jump to content
Guest Dilqn_Mitev

Ново поколение С 2000.Може би 2011...

Recommended Posts

Guest Dilqn_Mitev

Здравеите колеги,има няколко сайта в които влизам почти всеки ден,поради това че постват информация за последните и бъдещите модели на автомобилите по целият свят.И в единия се натъкнах на интересна статия за любимата С 2000..и силно се надявам да влезне в производство до година две,пак ще бъде зверско :cool: този път втек двигателя е още по-изцеден и мощен,ако я пуснат предполагам че тази кола ще жъне доста успехи :dry: ето и линк към статията http://kamuscoop.blogspot.com/2008/07/honda-s-2000-2011.htmlНадявам се да съм бил полезен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааа :cool: 3.5 л V-tec с 350 японски кончета и задно предаване - дайте го насам :dry: Ако този проект се реализира, със сигурност ще се увеличим Хонда феновете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японски списания обаче публикуваха рендери на евентуален бъдещ модел на които се вижда как според тях би изглеждал бъдещия модел според информациите с които разполагат изданията.

 

Даже не е концепт кар,иначе като всяка ХОНДА ще е невероятна............ :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool: тази е мисля 3тата такава тема ако не съм пропуснала някоя

Не съм много сигорен,че има същата тема или по-точно със същата информация!Защото тази статия е излезнала по световните сайтове ако не се лъжа или днес сутринта или вчера...но ако греша,се извинявам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh: тази е мисля 3тата такава тема ако не съм пропуснала някоя

Не съм много сигорен,че има същата тема или по-точно със същата информация!Защото тази статия е излезнала по световните сайтове ако не се лъжа или днес сутринта или вчера...но ако греша,се извинявам!
:cool: Колежката не се е объркала, просто преди около 2 - 3 часа искохнаха още две теми подобни на тази като едната беше в този раздел, а другата в оффтопика.Но модераторите са си свършили работата - браво на тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//offtopic...Поради което с всеки изминал ден ми става все по-неприятно да влизам и дори да чета в този форум... Прав ми път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...